İSAŞ YATAK BAZA – Yatak Baza Başlık İmalatçısı- KARABAĞLAR – İZMİR

İSAŞ İZMİR KARABAĞLAR YATAK BAZA BAŞLIK İMALATÇISI

İZMİR KARABAĞLAR KALİTELİ EN UCUZ YATAK BAZA BAŞLIK FİYATLARI

Hakkımızda: İzmir Yatak İmalatçısı, İzmir Karabağlar Başlık İmalat

İSAŞ İzmir Yatak baza başlık; İzmir’de ve Ege bölgesinin sayılı YATAK BAZA BAŞLIK firmalarından olan İSAŞ YATAK BAZA BAŞLIK, ucuz ve uygun yatak, baza, başlık fiyatları ile İzmir & Ege bölgesinin 2013 yılından bu yana en çok satan firmalarından birisidir. Kalitemizden asla ödün vermeden, yatak, baza, başlık imalatında sektörümüzün İzmir yatak ve baza satışında en bilinen, yatak, baza, başlık firması olmaktan mutluluk duymaktayız.

İZMİR EN UCUZ, YATAK, BAZA, BAŞLIK – FİYATLARI – İMALATÇIDAN

Yatak, baza, başlık İzmir Karabağlar imalatçısı olarak, ucuz ve ekonomik fiyatlarımız ile çok kısa bir sürede, İzmir Yatak fiyatları, İzmir Ortopedik yatak fiyatları, İzmir’de tek kişilik yatak fiyatları, İzmir’de en ucuz çift kişilik yatak fiyatları, İzmir Karabağlar en ucuz tek kişilik baza fiyatları, İzmir Karabağlar’da çift kişilik baza fiyatları, ucuz baza İzmir fiyatları, İzmir Karabağlar tek kişilik yatak başlığı fiyatları, İzmir’de çift kişilik yatak başlığı fiyatlarında; hem kaliteli hem de uygun ve ekonomik toptan fiyatlarımız ile sunmuş olduğumuz ürünlerimiz sayesinde, İzmir’de yatak, İzmir’de baza, İzmir Karabağlar’da yatak başlığı satın almak isteyenlerin ve Toptancı ve Mağazaların tercihi olmaktan memnuniyet duymaktayız.

  

  


İLETİŞİM

Firma Yetkilisi: Aşkıner ÖZCAN Tarhan Mustafa Kalemci

Satış ve Pazarlama Md. : Aşkıner ÖZCAN

Mobil Tel: +90 537 861 02 94 , >> DOKUN, ŞİMDİ ARA <<

İmalat Md. : Tarhan Mustafa KALEMCİ

Mobil Tel: +90 532 685 84 75 , >> DOKUN, ŞİMDİ ARA <<

Showroom Mağaza Adresi: Orcaner İş Merkezi, 5758/3 Sk. , No: 2/A, Karabağlar, İzmir

Mağaza Tel: +90 232 265 01 54

Facebook : İZMİR ISAŞ YATAK BAZA<< Tıklayınız


İZMİR BAZA İMALATÇISI İZMİR UCUZ BAZA FİYATLARI İZMİR UCUZ BAZA

İSAŞ İzmir Baza İmalatçısı Olarak tüm Baza Ortak Özellikleri

  1. Bazaların amartisörlerinde emniyet kilidi vardır,
  2. Bazalar – Paslanmaz ve ağır yüke dayanıklı çelik konstrüksiyon ile imal edilir.
  3. Geniş iç hacme sahip 26 cm derinliğinde derin sandık bölümü,
  4. Nem ve rutubet önleyici havalandırma kapsülleri,
  5. Bazanın kolay açılmasını sağlayan , kaliteli amartisörler,
  6. Dayanıklı, uzun ömürlü, kolay temizlenebilen şık ithal kumaş veya deri kaplama,
  7. Şık görünümlü Baza ayakları,
  8. Bazalarımızda kumaş ve deri seçeneği mevcuttur
  9. Montaj kolaylığı sağlayan başlık tıpaları mevcuttur,
  10. Odanıza veya mobilyalarınıza uygun özel ölçü seçenekleri mevcuttur

Not; Fiyat listesinde bulunmayan ölçüler özel ölçü kabul edilir.

Not 2 Bütün resimlerin üzerine tıklayarak daha net ve Slayt gibi bakabiirisiniz

1- İZMİR BAZA İMALATÇISI – İZMİR BAZA FİYATLARI – UCUZ BAZA İZMİR

İzmir’de hiç bir yerde bu kalitede ve sağlamlıkta, en uygun ve ekonomik fiyatlar ile spot baza, spot yatak baza satan mağazalarda dahi bulamayacağınız ekonomik fiyatlarımız ile sizlere ürünlerimizi sunmaktayız. İzmir Karabağlar’da en ucuz tek kişilik baza fiyatlarımız, en ucuz tek kişilik yatak fiyatlarımız ile KALİTEYİ sizlere sunuyoruz.

  

2 – İZMİR YATAK İMALATÇISIİZMİR EN UCUZ TEK KİŞİLİK YATAK FİYATLARI 

İzmir, Karabağlar’da  hiç bir yerde bu kalitede ve sağlamlıkta, en uygun ve ekonomik fiyatlar ile en ucuz tek kişilik yatak, spot yatak baza satan mağazalarda dahi bulamayacağınız ekonomik fiyatlarımız ile sizlere tek kişilik ortopedik yatak ve yatak setleri ürünlerimizi sunmaktayız. İzmir Karabağlar’da en ucuz tek kişilik yatak fiyatlarımız, yatak setlerimiz ile en ucuz tek kişilik yatak fiyatlarımız ile KALİTEYİ sizlere sunuyoruz.

  

3- İZMİR’DE YATAK İMALATÇISI – İZMİR EN UCUZ ÇİFT KİŞİLİK YATAK FİYATLARI 

İzmir’de bizim gibi kurumsal ” Yatak imalatçıları, baza imalatçıları ve başlık imalatçıları” haricinde hiç bir yerde bu kalitede ve sağlamlıkta, en uygun ve ekonomik fiyatlar ile en ucuz çift kişilik yatak, çift kişilik ortopedik yatak, çift kişilik yatak setleri ve spot yatak baza satan mağazalarda dahi bulamayacağınız ekonomik fiyatlarımız ile sizlere çift kişilik ortopedik yatak ve yatak setleri ürünlerimizi sunmaktayız. İzmir Karabağlar’da en ucuz çift kişilik yatak fiyatlarımız, yatak setlerimiz ile en ucuz çift kişilik yatak fiyatlarımız ile KALİTEYİ sizlere İSAŞ YATAK BAZA olarak sunuyoruz.

  

  

4 – İZMİR’DE BAZA VE BAŞLIK İMALATÇISI – İZMİR EN UCUZ ÇİFT KİŞİLİK BAZA VE BAŞLIK FİYATLARI 

İzmir’de bizim gibi kurumsal ” Baza imalatçıları ve başlık imalatçıları” haricinde hiç bir yerde bu fiyatlar ile bu kalitede ve sağlamlıkta, en uygun ve ekonomik fiyatlarımız ile en ucuz çift kişilik yatak setlerini, çift kişilik başlık, çift kişilik baza ve çift kişilik yatak başlıklarını , spot yatak,baza, başlık satan mağazalarda dahi bulamayacağınız ekonomik fiyatlarımız ile sizlere çift kişilik baza, çift kişilik baza başlık, çift kişilik baza yatak başlıklarını ve yatak setleri ürünlerimizi sunmaktayız. İzmir Karabağlar’da en ucuz çift kişilik baza fiyatlarımız, başlık fiyatlarımız, yatak setlerimiz ile en ucuz çift kişilik yatak başlığı ve baza fiyatlarımız ile KALİTEYİ sizlere İSAŞ YATAK BAZA olarak sunuyoruz.

  

  

  

5 – İZMİR’DE YATAK BAŞLIK İMALATÇISI – İZMİR EN UCUZ BAŞLIK – İZMİR EN UCUZ BAZA BAŞLIK FİYATLARI – EN UCUZ YATAK BAŞLIKLARI 

İzmir’de bizim gibi kurumsal ” Yatak imalatçıları, Baza imalatçıları ve başlık imalatçıları” haricinde hiç bir yerde bu fiyatlar ile bu kalitede ve sağlamlıkta, en uygun ve ekonomik fiyatlarımız ile en ucuz, çift kişilik başlık, tek kişilik başlık ve çift kişilik yatak başlıklarını, tek kişilik yatak baza başlık fiyatlarını, spot yatak,baza, başlık satan mağazalarda dahi bulamayacağınız indirimli, uygun fiyatlarımız ile sizlere çift kişilik başlık, tek kişilik başlık ve çift kişilik yatak başlıklarını, tek kişilik yatak baza başlık ve yatak setleri ürünlerimizi sunmaktayız. İzmir Karabağlar’da en ucuz çift kişilik baza ve yatak başlığı fiyatlarımız, en ucuz başlık fiyatlarımız, yatak setlerimiz ile İzmir’de en ucuz çift kişilik yatak başlığı ile KALİTEYİ sizlere İSAŞ YATAK BAZA olarak sunuyoruz.

YATAK BAŞLIK MODELLERİMİZ, FİYATLARIMIZ – İZMİR

  

  

  

 

 

  

6 – İZMİR EN UCUZ YATAK SETLERİ – İZMİR’DE EN UCUZ YATAK SETLERİ FİYATLARI

Kaliteli ve sağlam Yatak Setlerini (Yatak + Baza + Başlık), Karabağlar, İzmir’de imalattan, üretici olmanın avantajı ile sizlere, en uygun, indirimli ve en ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Otel Yatak Setlerimiz, Yurt Yatak Setlerimiz için lütfen fiyatlarımızı öğreniniz ve kalitemizi görünüz. Huzurlu bir UYKU için, uzun yıllar rahatça kullanabileceğiniz YATAK SETLERİ fiyatlarımız, İzmir’de bu kalitede en uygun fiyatlardır. Tüm ürünlerimiz malzeme ve işçilik hatalarına karşılık 1 yıl garantili olmasına rağmen, uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

 

  

Facebook Sayfamıza Bakmak isterseniz buyrun 🙂 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ – İZMİR’DE YATAK İMALATÇILARI

> ISAŞ YATAK ve BAZA İmalatçısı , > Lateks YATAK , > Bien Life YATAK ve BAZA İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ – İZMİR’DE AHŞAP SANDALYE ve MASA İMALATÇILARI

ÇAMSU – SANDALYE MASA İMALATÇISI , > Eminiş – Sandalye İmalatçısı , > Yeşilöz – Sandalye İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ – İZMİR’DE KOLTUK  DÖŞEME – DÖŞEMELİK KUMAŞ 

Kumaşçızade DÖŞEMELİK KUMAŞ , > Anıl KOLTUK DÖŞEME , > Ramay KOLTUK DÖŞEME 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ – İZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI 


>>  İNDEKS | Ucuz İzmir  <<

>>> ANA SAYFA <<<

Bunu Sosyal Medyada Paylaş: