KOLTUK TAKIMLARI – İzmir Koltuk Takımı Modelleri- ŞAMLI MOBİLYA

KOLTUK TAKIMLARI İZMİR

ŞAMLI MOBİLYAİZMİR KOLTUK TAKIMLARI

ŞAMLI MOBİLYA KARŞIYAKA MAĞAZASI 2

Koltuk takımları İzmir, Salon koltuk takımları İzmir, İzmir’de koltuk takımları fiyatları, İzmir Koltuk Takımları, indirimli koltuk takımları İzmir, uygun koltuk takımları İzmir, avangard koltuk takımları İzmir, rahat koltuk takımları İzmir, modern koltuk takımları İzmir, yataklı koltuk takımları İzmir, Kısıkköy, Karabağlar, Karşıyaka, İzmir, koltuk takımları, koltuk imalatçıları, indirimli koltuk takımları İzmir, koltuk takımları İzmir Karabağlar, Karabağlar koltuk imalatçılarını arıyor ve acaba İzmir Karabağlar’da veya Kısıkköy’de koltuk takımı fiyatları modellerine göre nasıldır diyorsanız aradığınız sayfadasınız demektir. Karşıyaka’da 2. Mağazamızı Temmuz 2016 itibari ile açmış olmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. KOLTUK  TAKIMLARI ağırlıklı olan bu mağazamızda; Salon Koltuk Takımlarını, Avangard Koltuk Takımlarını, Modern salon koltuk takımlarını, Köşe Koltuk Takımlarını, Köşe oturma guruplarını, Yataklı Koltuk takımı modellerimizi de görebilirsiniz. Uygun ve indirimli fiyatlarımız ile sizler de, İzmir’de mobilyanın DUAYENİ kabul edilen SÜLEYMAN ŞAMLI güvencesindeki, kaliteli ve estetik koltuk takımlarına uygun fiyatlar ve Vade seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Esnek ve geniş ödeme seçenekleri sunmaktayız. Bunun yanı sıra YATAK ODALARI ve YEMEK ODALARI modellerimizi de bizzat gelerek görebilirsiniz.  

ŞAMLI MOBİLYA KARŞIYAKA MAĞAZASI 2

KARŞIYAKA İZMİR ŞAMLI MOBİLYA KOLTUK MAĞAZASI 2

ŞAMLI MOBİLYA - KOLTUK TAKIMLARI İzmir- İzmir Koltuk Takımları - Fiyatları - Modelleri - İmalatçıları - Modern - Avangard - Rahat - Yataklı - Sandıklı - Salon- Koltuk Takımları - Fiyatları - İzmir-Karabağlar-Kısıkköy

ŞAMLI MOBİLYA 1965 yılından bu yana yaklaşık olarak 52 yıldır Mobilya imalat sektöründe hizmet vermektedir. İmalatımızın ve Merkez Mobilya mağazamızın Kısıkköy’de bulunmasından ve mesafenin uzaklığı sebebi ile siz sayın müşterilerimizin haklı sitemleri olmakta idi. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, İZMİR’in SAĞLAM ve KALİTELİ Mobilyasına herkesin daha rahat ulaşabilmesi amacıyla 2016 yılında KARŞIYAKA’da ki MOBİLYA Mağazamızı hizmete açmıştık.

Karşıyaka Emniyet Md.lüğünün hemen karşısında (Günsazak Bulvarı üzeri) merkezi bir yerde bulunan Mobilya Mağazamıza, sizlerden gelen yoğun istek üzerine Karşıyaka Şamlı Mobilya Mağazalarının ikincisini ilave etmekten büyük onur duymaktayız. Takdir edersiniz ki, Karşıyaka’da geniş dükkan bulmak sorun oluyor. İşte şimdi açmış olduğumuz bu 2. Karşıyaka Mobilya Mağazamız ile, tüm ürünlerimizi daha rahat olarak sizlere sunma ve sergileme imkanı bulabilmekteyiz.

Koltuk Takımları ağırlıklı olan KARŞIYAKA İZMİR ŞAMLI MOBİLYA KOLTUK 2 Mağazamızda, Kısıkköy Mobilya Mağazamıza gitmeden de, tüm Salon Koltuk Takımlarımızı, Köşe Koltuk Takımlarımızı, Avangard Koltuk Takımlarımızı, Oturma Odası Maksi Koltuk Takımlarımızı, Köşe Oturma guruplarını, Yatak Odası Takımlarını, Yemek Odası Takımlarını da rahatça görebileceksiniz. Mağazamızın önünde ”Müşteri park yeri” olup, aracınızın park sorunu da yoktur

İZMİR KOLTUK TAKIMLARIKOLTUK TAKIMI MODELLERİ İZMİR

Not: Tüm resimlerin üzerine Tıklayarak daha net görebilir ve Slayt olarak bakabilirsiniz.

   

   


İLETİŞİM

1- Karşıyaka 2. Mobilya Mağazası  Tel: 0532 312 78 96  Süleyman Bey /

Adres: Ali Alp Böke Cad. No:192/A-B Karşıyaka, ( Karşıyaka Emniyet Md. 100 mt )

2- Kısıkköy Mobilya Mağazası için Tel : +90 554 568 09 85  Erol Bey /

3- Karşıyaka 1. Mobilya Mağazası  Tel: 0532 064 41 35  Murat Bey /

4- Kısıkköy Merkez Mağaza Tel: +90 232 257 50 99  Ali Bey /


İZMİR KOLTUK TAKIMLARI – SALON KOLTUK TAKIMLARI

Koltuk Takımları modelleri konusunda aradığınız her türlü modeli bulabileceğinize inanıyoruz. Kullanmış olduğumuz ağaç türü tüm mobilyalarımızda 1. sınıf Gürgendir. Bizler evladiyelik, sağlam, kaliteli ve estetik ürünler imal etmenin haklı gururunu taşımaktayız. Koltuk kumaşlarımız 1. sınıf kumaşlardır. Koltuk takımlarımızda en kaliteli 1. sınıf süngerler kullanılmaktadır. Tüm bu malzemeyi sizlerin sunumuna hazırlayan ustalarımız, İzmir Mobilya Ustalarının” en iyileridir. ŞAMLI MOBİLYA‘dan alacağınız Koltuk Takımları, Salon Koltuk Takımları, Köşe Koltuk Takımları, Kanepe, Berjer koltuk, Yemek Odası Takımları, Yatak Odası Takımlarını, yıllarca ilk günkü sağlamlığı ile kullanabilirsiniz. Özel ölçülerde ve istenilen özel modellerde de imalat yapabilmekteyiz. Ödeme konusunda her türlü kolaylık gösterilmektedir. Vadeli ve taksitli seçeneklerimiz de elden ödemeli satışımız da vardır.

KARŞIYAKA İZMİR ŞAMLI MOBİLYA KOLTUK MAĞAZAMIZ

   

        

KOLTUK TAKIMI MODELLERİ – FİYATLARI – İZMİR

 • İndirimli koltuk takımları İzmir,
 • Salon koltuk takımları İzmir,
 • Modern Salon koltuk takımları,
 • Avangard Koltuk takımları İzmir,
 • Rahat koltuk takımları İzmir,
 • Yataklı koltuk takımları İzmir,
 • Outlet koltuk takımları İzmir,
 • İzmir koltuk takımı fiyatları,
 • 2017 koltuk takımları,
 • Kısıkköy koltuk takımları,
 • Kısıkköy mobilya koltuk takımları,
 • Modern koltuk takımları Kısıkköy,
 • İzmir Kısıkköy koltuk takımları,
 • Koltuk Takımları Kısıkköy,
 • Koltuk takımları İzmir fiyatları,
 • Uygun fiyatlı koltuk takımları İzmir gibi  düşündüğünüz tüm arama seçeneklerini KARŞIYAKA İZMİR ŞAMLI MOBİLYA KOLTUK mağazamızda bulabilirsiniz.

İZMİR’in En RAHAT Ve MODERN KOLTUK TAKIMLARI – İZMİR EN RAHAT KOLTUK TAKIMI – KANEPE KOLTUK TAKIMI – SALON KOLTUK MODELLERİ – SALON OTURMA GRUPLARI

  

   

Not: Tüm resimlerin üzerine Tıklayarak daha net görebilir ve Slayt olarak bakabilirsiniz.

İZMİR DİNLENME KOLTUK TAKIMLARI MODELLERİ – FİYATLARI

      

ŞAMLI MOBİLYA, İzmir Koltuk Takımlarının 50 yıllık imalatçısı ve üreticisi olarak sizlere kendi İzmir Koltuk Takımı Modellerimizi takdim ederken, bir yandan da küçük tavsiye ve ipuçları vermeye çalışacağız. İzmir Kısıkköy Mobilyacılar Sitesinde bulunan mülkü kendimize ait 2.000 m2 lik outlet Koltuk takımları Kısıkköy mobilya mağazamıza, Karabağlar mağazamıza, Karşıyaka’da ki iki (2) mobilya mağazamıza da, indirimli koltuk takımları, uygun fiyatlı koltuk takımları, avangard koltuk takımları, rahat koltuk takımları, modern koltuk takımları, salon koltuk takımları, avangard salon koltuk takımları, yataklı koltuk takımları, oturma odası koltuk takımlarımızı, 2017 koltuk modellerimizi ve koltuk takımları fiyatlarımızı öğrenmek, ürünlerimizi görmeniz için her zaman bekleriz. Mağazalarımızda sizleri ağırlamaktan her zaman Şeref duyarız.

İNDİRİMLİ KOLTUK TAKIMLARI İZMİRİZMİR’de UYGUN KOLTUK TAKIMLARI

  

   

        

Evimizi dekore ederken, ruhumuza hitap eden, bizi ifade eden mobilya seçimine dikkat etmeliyiz. Oturma odası ve Salon misafirlerimizi ağırladığımız evimizin bir nevi ”Vitrinidir”.

Koltuk Takımı seçiminde, rahatlık ve konfor ön planda olurken, göze hitap eden koltuk takımları her evin vazgeçilmezleri arasındadır.

Koltuk takımlarınızın, bulunduğu yerdeki diğer eşyalar ile uyumu da çok önemlidir.

İZMİR’de MODERN KOLTUK TAKIMLARI  – RAHAT KOLTUK TAKIMI MODELLERİ İZMİR 

  

Not: Tüm resimlerin üzerine Tıklayarak daha net görebilir ve Slayt olarak bakabilirsiniz.

      

Avangart Yemek Odası ile Avangart koltuk takımları birbirini tamamlayacağı gibi, modern yemek odası takımı ile de modern ve rahat bir koltuk takımı harika bir uyum sağlar.

Koltuk takımının rengi, bulunduğu yerdeki diğer renkler ile de uyum sağlamalıdır.

Modern dekorasyon stilinde hem renk uyumunu yakalayabilir, hem de etkileyici ve uyumlu bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Farklı ve tezat renkler kullanarak, uyum ve ahengi yakalamanız ile hoş, çarpıcı kendi dekorasyon stilinizi ortaya çıkarmanız da mümkündür.

İZMİR SALON KOLTUK TAKIMLARI – İZMİR’in EN KALİTELİ SALON KOLTUK TAKIMLARI

   

   

İZMİR AVANGARD SALON KOLTUK TAKIMLARI  İZMİR’de AVANGART SALON TAKIMLARI – MODELLERİ – FİYATLARI – VADELİ – TAKSİTLİ

   

   

   

   

KISIKKÖY MOBİLYA MAĞAZAMIZ  <<< için TIKLAYINIZ

KARŞIYAKA MOBİLYA MAĞAZAMIZ  <<< için TIKLAYINIZ

Bütün Koltuk Kumaşlarımız 1. sınıftır. İstediğiniz Renk ve Desen

KUMAŞ RENK ve DESENLERİ  <<< için TIKLAYINIZ

İZMİR AVANGARD KOLTUK TAKIMLARI – İZMİR AVANGARD OTURMA GRUPLARI – KALİTELİ LÜKS SALON KOLTUK TAKIMI MODELLERİ

   

   

   

   

RAHAT KOLTUK TAKIMLARI İZMİR MODERN KOLTUK TAKIMLARI İZMİR

   

İZMİR YATAKLI KOLTUK TAKIMLARI – İZMİR’de YATAKLI KOLTUK TAKIMI MODELLERİ – FİYATLARI – ELDEN TAKSİTLİ KOLTUK TAKIMI

      

      

      

1965 yılından bu yana 52 yıldır ŞAMLI MOBİLYA imalatçısı olarak İzmir Kısıkköy Mobilyacılar Sitesinde bulunan mülkü kendimize ait 2.000 m2 lik outlet Koltuk takımları Kısıkköy mobilya mağazamıza, Karabağlar mağazamıza, Karşıyaka‘da ki iki (2) mobilya mağazamıza da, indirimli, uygun fiyatlı, avangard, rahat, modern, salon, yataklı, koltuk takımlarımızı, 2017 koltuk modellerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek, ürünlerimizi görmeniz için her zaman bekleriz. Mağazalarımızda sizleri ağırlamaktan her zaman keyif duyarız. Model, fiyat, vade, taksit, özel ölçü konusunda Telefon açmaktan çekinmeyiniz

1- Karşıyaka 2.Mobilya Mağazası:  Tel: 0532 312 78 96  Süleyman Bey /

Adres: Ali Alp Böke Cad. No:192/A-B Karşıyaka, ( Karşıyaka Emniyet Md. 100 mt )

2- Kısıkköy Mobilya Mağazası için Tel : +90 554 568 09 85  Erol Bey /

3- Karşıyaka Mobilya Mağazası 1:  Tel: 0532 064 41 35  Murat Bey /

4- Kısıkköy Merkez Mağaza Tel: +90 232 257 50 99  Ali Bey /

KOLTUK TAKIMLARI İZMİR – İZMİR’de SALON KOLTUK TAKIMLARI VİDEOSU


Facebook – ŞAMLI MOBİLYA – Koltuk Takımları İzmir – Tıklayınız 


ŞAMLI MOBİLYA - KOLTUK TAKIMLARI İzmir- İzmir Koltuk Takımları - Fiyatları - Modelleri - İmalatçıları - Modern - Avangard - Rahat - Yataklı - Sandıklı - Salon- Koltuk Takımları - Fiyatları - İzmir-Karabağlar-Kısıkköy

KOLTUK TAKIMLARI İzmir- İzmir Koltuk Takımları – Fiyatları – Modelleri – İmalatçıları – Modern – Avangard – Rahat – Yataklı – Sandıklı – Salon- Koltuk Takımları – Fiyatları – İzmir-Karabağlar-Kısıkköy

>>> ANA SAYFA <<<

Bunu Sosyal Medyada Paylaş: