ONUR MOBİLYA – İzmir’de Antik Mobilya Tamiri – KARABAĞLAR – İZMİR

İzmir Karabağlar Mobilya Tamiri, mobilya tamiri İzmir Karabağlar, Mobilya tamiri İzmir, Mobilya boya cila İzmir, Antika mobilya tamiri İzmir, İzmir Mobilya Tamiri, İzmir’de Antik Mobilya Tamiri, İzmir Mobilya Tamiratı Fiyatları, Mobilya Boyama, Cila,  İzmir’de Gomalak Cila, İzmir Karabağlar Antik mobilya tamiri, İzmir Karabağlar Antika Mobilya Tamiri, İzmir’de antika mobilya tamiri, masif mobilya, klasik mobilya tamiri, ahşap mobilya dekorasyon, özel ölçü masif mobilya, özel imalat masif mobilya, özel ölçü antik mobilya, mobilya boyama, mobilya cila, gomalak cila, top cila, eskitme cila için 50 yıllık tecrübemiz ve bizlerden hizmet almış binlerce mutlu müşterimiz referansımızdır. Asla pişman olmazsınız!

Not: Tüm resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, slayt gibi de bakabilirsiniz.

ONUR İzmir'de Antik MOBİLYA - İZMİR Mobilya TAMİRİ - Logo - Antika Mobilya - Eskitme Mobilya - Country Mobilya - Avangard Mobilya - Klasik Mobilya - İmalatı - İmalatçısı - İZMİR

ONUR ANTİK & ANTİKA MOBİLYAİZMİR MOBİLYA TAMİRİ

  

HAKKIMIZDA – İzmir’de Antik Mobilyanın Ustası Muammer Merbut

İzmir’de Antik ve Antika mobilya denildiği zaman, akla ilk gelen kişi bu işin duayeni ve yaşayan efsanesi Muammer Merbut‘tur. Mesleğini ve yaptığı işi bu kadar çok seven çok az kişi vardır. 1937 doğumlu ve 80 yaşında olan Muammer Usta, seneler önce emekli olmasına rağmen, tüm bilgi ve tecrübesini öğrettiği ve işleri devrettiği oğlu Ahmet Merbut‘a yardım için, her gün iş yerine erkenden gelmekte ve bilgi ve deneyimini aktarmaya devam etmektedir. 1952 yılında mobilya mesleğine giren ve 55 yıldan bu yana durmadan çalışan Muammer Merbut, İzmir Karabağlar’da ve İzmir’in tamamında Masif Mobilya ve Antik Mobilyanın Profesörü olarak bilinir.

İzmir’de Antik Mobilya – İzmir Mobilya Tamiri Firmamız; İzmir Karabağlar’da mobilya tamir, mobilya tadilat, mobilya cila ve montaj taleplerini giderilmesi amaçlı hizmet vermekte, mobilya dekorasyon işlerinizi de profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Antika Mobilyalarınız başta olmak üzere diğer mobilyalarınızın hasar görmüş parçalarının tamiri yada değiştirilerek eski görünümü verilmesinin yanı sıra, mobilya oyma ustalarımızla, mobilya oyma işlerinizde özenle yapılmaktadır.

Bünyesinde deneyimli ustalar barındıran ve atölye’de dilediğiniz ebat ve modellerde isteğe bağlı özel ölçü mobilya üretimi yapan ONUR İZMİR ANTİK MOBİLYA referans portföyüne her gün bir yenisini eklemekte, mobilya tamiri ve tadilatı konusunda İzmir bölgesinde profesyonelliğini 50 yıllık tecrübesi ile kanıtlamaktadır.

Not: Tüm resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, slayt gibi de bakabilirsiniz.

  

  


İLETİŞİM

Firma Yetkilisi: Ahmet Merbut

Gsm. Telefon   : +90 537 384 25 92 – 0536 260 58 87

Atölye Telefon : +90 232 254 04 61

Adres : 5753/1 Sokak, No: 1/C  Karabağlar, İzmir


  

  

İZMİR’DE ANTİKA MOBİLYA CİLASI ve TAMİRİ  –  GOMALAK CİLA

Antik ve Antika mobilyalar milli servetimizdir. Antika mobilyalarınız sizler için olduğu gibi bizler içinde değerli ve antika mobilyalarınızı uzman ellere teslim etmeniz, antika cilası, antika mobilya tamiri gibi bir çok işlemi orijinal görünümün bozulmaması hususunda titizlikle çalışan, İzmir ve tüm Türkiye’nin en iyi Antik Mobilya UstasıMuammer ERBUT” denetiminde hizmet veren İzmir Antik Mobilya ve Mobilya Tamir & Tadilat şimdi tüm Türkiye’de için hizmetinizde.

GOMALAK CİLA İZMİR İZMİR’DE EN İYİ GOMALAK CİLA

Türkiye’de sayılı ustaların yapabildiği gomalak cila, Osmanlıdan günümüze tüm ahşap antika ürünlerde titizlikle uygulanmaktadır. Ahşap Antika Mobilyanın tamiri hata kabul etmez. Yapılacak en küçük bir hatanın geri dönüşü olmayabilir veya mobilyaya zarar verebilir. Uzmanı olmayan kişilere yaptıracağınız tadilat, mobilyanızı bozabilir.

Antik mobilyanın tek cilasıdır ”Gomalak Cila. Ahşabın doğallığına ve tarihi dokusuna zarar vermeden yapılabilecek en güzel cila Gomalak Ciladır. Ağacın dokusunu ortaya çıkaran ve ahşabı cila ile yakarak ortaya çıkarılan boyadır. Gomalak Cila, uygulanışında çok fazla kimyasal malzeme kullanılmayan sağlıklı bir üründür.

Antika mobilya cila hizmetlerinde ülkemizde sayısı çok az olan gomalak cila konusunda bize ve 50 yıllık tecrübemize güveniniz. Gomalak cilada kusursuz işçilik.

Muammer MERBUT ve oğlu Ahmet MERBUT ustalarının elinden antika mobilya restorasyonu & tadilatı.

  

  

  

İZMİR MOBİLYA TADİLAT & TAMİR & DEKORASYON

İzmir Mobilya Tamiri olarak; Değerli mobilyalarınızın görünümünü bozmadan, ilk günkü haline getirerek değerlerinizi koruyoruz.

Modüler mutfak, modüler yatak odası, gardırop, ayakkabılık vb.. mobilyalarınız en uygun maliyetlerle dilediğiniz şekilde tamir edilmektedir.

Yeni ve antika mobilyalarınızın üzerinde oluşan çizgiler, oyukluklar ve diğer hasarları mobilyalarınız hiç zarar görmeyecek şekilde tadilat ve tamirini yapmaktayız.

  

  

MOBİLYA CİLA HİZMETLERİMİZ – İZMİR’DE GOMALAK CİLA

Mobilya cilası İnsanın kendine bakımı gibidir. Düzgün ve ustalıkla yapılan bir cila ile mobilyalarınız daha uzun ömürlü olmakta ve yıpranmamaktadır. Cila mobilyayı yıpratıcı dış etkenlere karşı korur.

Alerjiye karşı ve su bazlı cila yöntemi, çocuk odalarına uygun naturel cilalama hizmetleri, yaldız (simli) cila işlemleri, polyester ve poliüretan cila ile sizlere bir çok şekilde hizmet sunmaktayız.

Ayrıca antika mobilyalarınıza gomalak cila, top cila, eskitme cila, selozik ve polyester cila uygulamaları sunmaktayız.

Lake mobilyalarınıza istenilen renge göre özel çözümler sunulmaktadır.

Yalı ve diğer ahşap binalarınızın restorasyonu ve cilalama hizmetleri ile mobilya tadilatı için hizmetinizdeyiz

  

  

  

  

  

  

  

  

  

    

Gomalak Cila Nasıl Uygulanır? – Gomalak Cila Ustasının Önemi Nedir?

Gomalak Cilanın uygulanışında ispirto ve patina renkleri kullanılır. İspirto ile yumuşatılan zemin özel pamuklu bez ile zemine uygulanır. Yemek odası ve yatak odası mobilyalarında önceleri bu doğal boya kullanılırken sonradan işçiliğin önemi ortadan kalktığı için maliyetleri ucuzlatmak için kullanımı azalmıştır. Gomalak Cilanın uygulanışı ve bezin tutuluşu dahi zemindeki ahşabın damar dokularının akış yönünde olmalıdır. İspirtolu bez, zemindeki dokuya ters sürüldüğünde alt yapının zıttına başka bir görüntü çıkar. Gomalak Cilada, temiz ve kusursuz bir görüntü alabilmek için mutlaka işin ustası olan bir Mobilya cilacı ustası elinin ahşaba değmesi gerekir.

Zemin akış yönüne uygun yapılan Gomalak cila, son katta yani iş bitiminde kendini belli eder. Görüntünün düzgün sağlanması ve ispirtonun zemine işlemesini sadece işi yapan Mobilya Cila ustasına bağlıdır. Her aşamada Mobilya Cila Ustası dememizde ki asıl neden işte budur. Ahşabın içine kadar işleyen Gomalak cila yeniden boyatmak istediğinizde zemine aykırı bir renk uygulamak alt katmanın üstünün kapatılabilmesi ile de bağlantılıdır.

Gomalak Cila, daha çok antika mobilya cila kategorisinde işçilik yapılan üründür. Genel olarak en çok görülen renkleri maun ve kırmızı tonunda kızıl renklerdir.

Tarihi mobilyalar, Antik ve Antika mobilyalar için Gomalak Cila ustası günümüzde çok fazla yoktur. İşi bilen ahşabı anlayan Mobilya Profesörü ve Mobilya Uzmanı olarak anılan Muammer MERBUT‘un yetiştirdiği ve oğlu olan Ahmet Merbut gibi Mobilya uzmanı sanatkarların bu işi yapması en uygunudur.

BAŞINIZIN SONRADAN AĞRIMAMASI İÇİN,  ”Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz” Atasözümüzü unutmayınız.!  60 yıldan bu yana, bizim tek bir işimiz var ve işimizin UZMANIYIZ…!

ÖZEL ÖLÇÜ İSTEĞE BAĞLI İMALAT – DIŞ MEKAN ANTİK OTURMA GURUPLARI

İzmir Masif Mobilya - İzmir'de Dış Mekan Oturma Grupları - Masif Mobilya İzmir - İzmirde Özel İmalat Dış Mekan Oturma Grupları  İzmir Masif Mobilya - İzmir'de Dış Mekan Oturma Grupları - Masif Mobilya İzmir - İzmirde Özel İmalat Dış Mekan Oturma Grupları
İzmir Masif Mobilya - İzmir'de Dış Mekan Oturma Grupları - Masif Mobilya İzmir - İzmirde Özel İmalat Dış Mekan Oturma Grupları  İzmir Masif Mobilya - İzmir'de Dış Mekan Oturma Grupları - Masif Mobilya İzmir - İzmirde Özel İmalat Dış Mekan Oturma Grupları

İZMİR MUTFAK DOLAPLARI  – LÜKS MUTFAK DOLAPLARI İMALATIMIZ

MUTFAK MOBİLYASI - İzmir'de Mutfak İmalatçısı - Mutfak Dolapları İmalatçısı - Mutfak Mobilyası - Lüks Mutfak - İZMİR  MUTFAK MOBİLYASI - İzmir'de Mutfak İmalatçısı - Mutfak Dolapları İmalatçısı - Mutfak Mobilyası - Lüks Mutfak - İZMİR    İZMİR MUTFAK MOBİLYASI - İzmir'de Mutfak İmalatçısı - Mutfak Dolapları İmalatçısı - Mutfak Mobilyası - Lüks Mutfak - İZMİR

İZMİR GARDIROP, DOLAP, VESTİYER, YÜKLÜK,  PORTMANTO İMALATIMIZ

İzmir'de Dolap İmalatçısı, Gardrop İmalatçısı, Özel imalat Vestiyer, Özel dolap imalatı - İZMİR  İzmir'de Dolap İmalatçısı, Gardrop İmalatçısı, Özel imalat Vestiyer, Özel dolap imalatı - İZMİR  ANTİK MOBİLYA - MOBİLYA TAMİR - İZMİR - Mobilya Tamiratı, Antik, Eskitme, Klasik, Masif Mobilya TAMİRİ, YENİLEME - GOMALAK CİLA - İZMİR

İZMİR AHŞAP ÇOCUK RANZASIİZMİR ÇOCUK ODASI İMALATIMIZ

İZMİR MOBİLYA TAMİR - İZMİR Mobilya Tamiratı, Antik, Eskitme, Klasik, Masif Mobilya TAMİRİ, YENİLEME - Mobilya Boyama, Cila, GOMALAK CİLA - İZMİR  ANTİK MOBİLYA - MOBİLYA TAMİR - İZMİR - Mobilya Tamiratı, Antik, Eskitme, Klasik, Masif Mobilya - TAMİRİ - TAMİR - YENİLEME - KARABAĞLAR - İZMİR

İZMİR AHŞAP MERDİVEN DÖŞEMESİAHŞAP TIRABZAN VE KORKULUK 

ANTİK MOBİLYA - İZMİR, KARABAĞLAR, Ahşap Merdiven, Ahşap Tırabzan, Ahşap Korkuluk imalat, döşeme ve dekorasyon fiyatları  

İZMİR ANTİK BERJER KOLTUKİZMİR KLASİK BERJER KOLTUK TAMİRATLARI

ANTİK MOBİLYA İzmir Karabağlar ; Mobilya Tamiratı Fiyatları, Boya ve cila, Gomalak Cila, Mobilya Yenileme, Mobilya Tadilat - İZMİR  ANTİK MOBİLYA İzmir Karabağlar ; Mobilya Tamiratı Fiyatları, Boya ve cila, Gomalak Cila, Mobilya Yenileme, Mobilya Tadilat - İZMİR
ANTİK MOBİLYA İzmir Karabağlar ; Mobilya Tamiratı Fiyatları, Boya ve cila, Gomalak Cila, Mobilya Yenileme, Mobilya Tadilat - İZMİR  Onur Antik Mobilya - İZMİR KARABAĞLAR - ANTİKA MOBİLYA TAMİRİ - İzmir'de Mobilya Boyama, GOMALAK CİLA, Eskitme Cila - Antika Yenileme
ANTİK MOBİLYA İzmir Karabağlar ; Mobilya Tamiratı Fiyatları, Boya ve cila, Gomalak Cila, Mobilya Yenileme, Mobilya Tadilat - İZMİR  ANTİK MOBİLYA İzmir Karabağlar ; Mobilya Tamiratı Fiyatları, Boya ve cila, Gomalak Cila, Mobilya Yenileme, Mobilya Tadilat - İZMİR  ANTİK MOBİLYA İzmir Karabağlar ; Mobilya Tamiratı Fiyatları, Boya ve cila, Gomalak Cila, Mobilya Yenileme, Mobilya Tadilat - İZMİR
 
İzmir Mobilya Tamiri, mobilya tamiri İzmir, Mobilya tadilat İzmir, Mobilya boya cila İzmir, Antika mobilya tamiri İzmir, İzmir Karabağlar Mobilya Tamiri, İzmir’de Antik Mobilya Tamiri, İzmir Mobilya Tamiratı Fiyatları – Mobilya Boyama, Cila –  İzmir’de Gomalak Cila, İzmir Karabağlar Antik mobilya tamiri, İzmir Karabağlar Antika Mobilya Tamiri, İzmir’de antika mobilya tamiri için ;

Facebook Sayfamızı ziyaret etmek için, aşağıdaki resime Tıklayınız.

Facebook için >>  İzmir Mobilya Tamircisi – İzmirde Mobilya Tamiratı – Mobilya Tamiri 

ONUR İzmir'de Antik MOBİLYA - İZMİR Mobilya TAMİRİ - Logo - Antika Mobilya - Eskitme Mobilya - Country Mobilya - Avangard Mobilya - Klasik Mobilya - İmalatı - İmalatçısı - İZMİR

 


>>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

>> ANA SAYFA <<

Summary
Mobilya Tamiri - Mobilya Tamircisi
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
Mobilya Tamiri - Mobilya Tamircisi
Provider Name
İZMİR MOBİLYA TAMİRİ, Boyama ve Cila,
5753/1 Sokak No: 1/C,Karabağlar,İzmir-35220,
Telephone No.Cep Tel: 0537 384 25 92 - 0536 260 58 87 - Atölye Tel: 0232 254 04 61
Area
İzmir
Description
İzmir Karabağlar'da Mobilya Tamiri, İzmir'de Mobilya Tamiri, Antik mobilya tamiri, mobilya yenileme, mobilya boyama, koltuk döşeme tamiri, mobilya boyama cila, Antika mobilya tamiri, mobilya tamircisi arayanlar için 50 yıllık tecrübe ve binlerce mutlu müşteri.
Bunu Sosyal Medyada Paylaş: