İLKA Duşakabin- İzmirde DUŞAKABİN İmalatçısı- Duşakabin Modelleri- Duşakabin Fiyatları- Ucuz DUŞAKABİN Modelleri- Ucuz Duşakabin Fiyatları- Duş Teknesi-Küvet-Buca-Karabağlar-Karşıyaka-Çeşme-Gaziemir-İZMİR

İLKA Dusakabin - İzmir Duşakabin - Duşakabin İmalatcisi - İzmir en Ucuz Dusakabin Modelleri Fiyatları - Oval Duşakabin Modelleri - Ekonomik Dusakabin - İzmir'de indirimli Dusakabin - Oval Duşakabin İzmir - Oval Duşakabin Fiyatları - Ucuz Oval Duşakabin - Duşakabin İmalatçıları - Duş Teknesi İzmir

İLKA DUŞAKABİN –  DUŞAKABİN İMALATÇISI

DUŞAKABİN MODELLERİ – DUŞAKABİN FİYATLARI

Hakkımızda –  İZMİR’DE EN UCUZ DUŞAKABİN Fiyatları – Duşakabin Modelleri

İLKA Duşakabin, İzmir’de Duşakabin İmalatçısı ; İzmir ve Ege Bölgesinde, Duşakabin Fiyatları İzmir, Duşakabin Modelleri ve Fiyatları, İzmir Duşakabin fiyatları, İzmir’de Duşakabin, en Ucuz Duşakabin Modelleri, fiyatları ucuz Duşakabinler konusuda iddialıyız. Ekonomik Duşakabin, Kaliteli Duşakabin, Estetik Duşakabin, Oval Duşakabin Modelleri, Oval Duş Teknesi, Oval Duşakabin, En Ucuz Duşakabin, arayanlar için yıllardan bu yana ; Duşakabin , duş teknesi , banyo küveti ve ölçüye özel cam duş kabinleri, oval duş teknesi, üretimiyle , Banyo Tasarımında konsept banyo mimarisinin çözüm ortağı olan İLKA DUŞAKABİN,  Menderes İzmir   fabrikasında imalat yapan bir işletmedir. Firmamız, yıllardan bu yana saygın İnşaat Firmaları – saygın Mimarlar ile çalışmakta ve aynı zamanda; Kişiye özgü üretim, ölçülendirme, keşif ve montaj uygulaması için gerekli ekip ve ekipmanları, bünyesinde barındırarak Banyoların tasarımında ”Bireysel – Kişiye Özgü” çözümler de üretmektedir.

2017 Yılı En Çok Tercih Edilen Lüks Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

İzmir Lüks Duşakabin Modelleri içinden beğendiğiniz modelin Seri Kod numarasını belirtmeniz halinde, fiyatını telefonda hemen sizlerle paylaşabiliriz. Lüks Duşakabin Fiyatları, Lüks Duş Kabinleri, Lüx Duşakabin, Lüks Duşakabin Modelleri 

  

  

  

  

             

DUŞAKABİNİZMİR DUŞAKABİNDUŞAKABİN İZMİR olarak;

Vizyonumuz – En Ucuz Duşakabin Fiyatları – İzmir’de Duşakabin İmalatçısı 

Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak. Temperli Cam ile sağlıklı, güvenli ve emniyetli Duşakabin , Duş kabini , Hidro Masajlı Küvet sistemleri ile Banyolarımızda estetik ve zerafeti kalite ile birleştirmektir.

Misyonumuz –  Ucuz Duşakabin Fiyatları İzmir – İzmir Duşakabin İmalatçısı 

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, Banyolarda öncü ve yaratıcı çözümler sunmak, Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak.

ÜCRETSİZ ÖLÇÜ VE KEŞİF – Randevulu Ücretsiz Keşif ve Ölçü

Ücretsiz keşif ve ölçü imkanımızdan yararlanın. HEMEN ARAYIN, uzman Satış Temsilcimiz adresinize gelip detaylı olarak sizleri bilgilendirsin.

Randevulu ücretsiz keşif ve ölçü, İzmir il ve ilçelerinde, karşılıklı belirlenen randevu saati itibariyle, en geç 24 saat içerisinde uzman personelimizin evinize bedelsiz olarak gelip, keşif ve ölçü alarak sizleri en uygun şekilde, memnuniyetinizi %100 olacak şekilde bilgilendirmesidir. Her memnun müşterinin, bizlere yeni müşteriler kazandıracağını biliyoruz ve işimizi titizlikle yapıyoruz. Temel ilkemiz % 100 Müşteri memnuniyetidir.


İLETİŞİM

Firma Yetkilisi: Murat KAHVECİ

Mağaza Tel: +90 (232) 251 46 75 – Gsm: +90 533 725 20 36

İlka Duşakabin İzmir - İzmir Duşakabin - İzmir Duş Teknesi imalatçısı- İzmir Küvet imalatçısı- İzmir Jakuzi imalatçısı   Köşe Oval Duşakabin - Oturma Küvetli Duşakabin - İzmir'de Köşe Duşakabin

Not: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir / SLAYT gibi de bakabilirsiniz.

DUŞAKABİN FİYATLARI İZMİR’DE İLKA DUŞAKABİN İLE EN UCUZ FİYATLAR

İLKA DUŞAKABİN İzmir olarak, tüm Duşakabin , Duş Kabini, Küvet ve Jakuzi işlerimizi bir sanatçı titizliği ve özeni ile hazırlamaktayız. 100 % Müşteri Memnuniyeti bizim ilk önceliğimizdir. Yapmış olduğumuz işlerden memnun kalan her müşterimizin, bize  yeni + müşteriler getireceğinin bilincindeyiz. REFERANSLARIMIZ son kısımdadır.

İlka  DUŞAKABİNİzmir – DUŞAKABİN Modellerimizi Videomuzda da görebilirsiniz.

İLKA DUŞAKABİN  EN UCUZ Duşakabin Ucuz DUŞAKABİN MODELLERİ

 • Duşakabin Modeli; Banyonuza estetik katarken, istenilen ve söz verilen zamanda yapılmış olmalıdır.
 • Duşakabin Modeli seçiminde sizlere yardımcı olacak ”Müşteri Temsilciniz”, vereceği tavsiyelerde sizlerin ne istediğini anladıktan sonra, samimi olarak; ”sizin için en iyisini tavsiye etmelidir”.
 • Duşakabin Modeli ; Banyonuzun ölçülerine uygun ölçülerde seçilmelidir.
 • Duşakabin camı ”Temperli Cam” olarak adlandırılan, kırıldığı zaman sizin veya aile bireylerinin yaralanmalarına meydan vermeyecekGüvenlikli Camlardan olmalıdır.
 • Duşakabin Temperli Camı; düz ve pürüzsüz olduğu için, her zaman için kolaylıkla hijyeni sağlanabildiği için tercih edilmelidir. ( Kesinlikle Mika kullanmıyoruz )
 • Duşakabin ; Banyoda nemli ve ıslak ortamda bulunacağından dolayı, oksitlenme yapmayan materyallerden üretilmiş olmalıdır.
 • Duşakabin ile ilgili muhataba ; Aradığınız her zaman ulaşabilmelisiniz. Kurumsallık burada ön plana çıkmaktadır.
 • Duşakabin’de kullanılan bağlantı parçaları kaliteli olmalıdır. Anlık değil, evladiyelik olmalıdır.
 • Sürgülü Duşakabin Modellerinde; Kullanılan rulman kaliteli olmalıdır.
 • Menteşeli Duşakabin Modellerinde, Menteşeler paslanmaz ve kaliteli olmalıdır.
 • Duşakabin alacağınız firma % 100 Müşteri Memnuniyetini benimsemiş olmalıdır.
 • Duşakabin , Duş Teknesi ve Küvet seçimlerinde Kaliteli Duşakabin modeli seçmeniz her zaman için daha ucuz duşakabin aldığınız anlamına gelir…!
 • İLKA DUŞAKABİN olarak ; benzer firmalardan daha Ucuza , Kaliteli  ürün ve hizmeti sizlere sunmaktan – % 100 Müşteri Memnuniyetinizi kazanmaktan onur duyarız.

28-ilka-dusakabin-izmir-502-oval-oturmali-dusakabin-izmir-en-ucuz-oval-oturmali-dus-teknesi-oval-oturmali-dus-kabini-fiyatlari-fiyati-modeli-modelleri-izmir   30-ilka-dusakabin-izmir-kumlamali-asimetrik-dusakabin-504-izmirde-en-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-imalati-imalatcisi-fabrikasi-izmir

Lüks Duşakabin ve Modern Banyo Tasarımları 

Not: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir / SLAYT gibi de bakabilirsiniz.

izmir-modern-banyo-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari  izmir-luks-banyo-tasarim-kuvet-modelleri-fiyatlari  ilka-izmirde-ucuz-kuvet-modelleri-fiyatlari  ilka-modern-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-izmir  ilka-izmir-lux-banyo-tasarim-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari  izmir-luks-banyo-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari  izmir-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari  ilka-luks-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-izmir  ilka-izmir-modern-dusakabin-modelleri-ucuz-fiyatlari  ilka-izmir-modern-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-ucuz-fiyatlari  ilka-izmir-modern-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari-2  ilka-izmir-modern-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari  ilka-izmir-lux-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri-ucuz-fiyatlari

İLKA Duşakabin izmir olarak NEDEN Temperli Cam? TEMPERLİ CAM Özellikleri:

Duşakabin Temperli Cam yüzeyi düzdür. Temizlenmesi ve mikroplardan arındırılması kolaydır.  Mikrop barındırmaz diğer ”Mika” türevlerine göre. Kırılma halinde camın zar büyüklüğünde küçük kütleli parçalara ayrılmasından dolayı TEMPERLİ cam denilir. Özel ısıl işlemlerle belirli seviyelerde yüzey ön gerilimi kazandırılan temperli camlar, normal camlara göre basınç, darbe ve ısıl kırılma risklerine karşı yaklaşık 4-5 kat daha dirençlidir. Temperleme işlemi aynı zamanda camın gücünü ve ısıl gerilimlere karşı direncini arttırır. Bir nevi güvenlik camı da denilebilinir. Halk dilinde temper, temperli, securit, temper glass diye de adlandırılır. Otomobil camlarıyla aynı özelliğe sahiptir. İLKA Duşakabin izmir , İzmir’de duşakabin imalatçısı olarak  DUŞAKABİN , DUŞ KABİNİ ve Küvet üzeri duşakabinlerde kullanmış olduğumuz tüm camlarımız TEMPERLİ CAMDIR.

31-ilka-dusakabin-izmir-oval-dusakabin-505-izmirde-en-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-imalati-imalatcisi-fabrikasi-izmir   32-ilka-dusakabin-izmir-kuvet-uzeri-oval-dusakabin-506-imalatcisi-izmirde-kuvetli-dusakabin-kuvetli-dus-kabini-en-ucuz-fiyati-modeli-imalati-fabrikasi-izmir

İZMİR DUŞAKABİN Modelleri – İZMİR EN UCUZ DUŞAKABİN FİYATLARI

İzmir’de Duşakabin İmalatçısı olarak;  Duşakabin İzmir, İzmir Duşakabin, En Ucuz Duşakabin, Kaliteli Duşakabin, Başınız ağrımadan uzun yıllar servis garantisi ve üretici firma garantisi ile en ekonomik duş kabini ve DUŞAKABİN arıyorsanız; Ürünlerimizi görmenizi ve Fiyatlarını öğrenmenizi tavsiye ederiz. İLKA DUŞAKABİN imalatçısı olarak, sizlere EN KALİTELİ, Ekonomik, Estetik, Ucuz Duşakabin Modellerimizi, en ekonomik fiyatlar ile sunmaktan mutluluk duymaktayız. Çağdaş banyo temaları ile sorunsuz uyum sağlayan muhteşem ve zarif duşakabin çeşitleri burada. Duş kabini ‘nin dizaynını, dinlenme bölümünün tasarımını bozmadan özel bir köşeye hoş bir şekilde saklayabilirsiniz. Sürgülü kapı ile oluşturulan duş bölümleri, alan üzerinde tasarruf sağlar ve klostrofobi olanlar için iyi bir tercihtir. İşte sizler için Estetik ve Zarif Duş Kabini ve İzmir’de DUŞAKABİN modellerimizi banyonuza dahil edebilmeniz için İzmir DUŞAKABİN Modellerimiz.  Ekonomik, Zarif, Kaliteli, Estetik, Ucuz Duşakabin İzmir & Ege deki ismi elbette ki İzmir’de Duşakabin imalatçısı olan İLKA DUŞAKABİNden şaşmayınız.

ilka-izmirde-modern-banyo-tasarim-ucuz-kuvet-modelleri-fiyatlari  ilka-izmir-luks-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-kuvet-modelleri  ilka-izmir-kucuk-banyo-ucuz-kuvet-modelleri-fiyatlari  ilka-izmir-kucuk-banyo-tasarim-dusakabin-modelleri-ucuz-fiyatlari

1 – ADEN SERİSİ – Duşakabin Modelleri

Cam Duşakabin – İzmir’de Cam Duşakabin Modellerimiz – Cam Duşakabin İzmir

Not: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir / SLAYT gibi de bakabilirsiniz.

Özel Raylı sistem Duşakabin – Duş Kabini – Duş Teknesi – Modellerimiz

101– Kare Köşe Duşakabin        102– Dikdörtgen En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-izmir-dusakabin-aden-dusakabin-serisi-101-ucuz-dusakabin-imalatcisi-torbali-izmir     ilka-dusakabin-izmir-dusakabin-aden-dusakabin-serisi-102-dikdortgen-dusakabin-ucuz-dusakabin-imalatcisi-torbali-izmir

103– Ön Cephe 2 + 2 Duşakabin 104 – Ön Cephe 1 + 1 Duşakabin

ilka-dusakabin-izmir-dusakabin-aden-dusakabin-serisi-103-dus-kabini-dus-kuveti-izmirde-dusakabin-ucuz-dusakabin-imalatcisi-izmir     ilka-dusakabin-izmir-aden-dusakabin-serisi-104-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-izmirde-ucuz-dusakabin-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir

2 – FİRDEVS SERİSİ – Duşakabin Modelleri

Alttan Rulmanlı sistem Duşakabin – Duş Kabini – Duş Teknesi Modellerimiz

201– Köşe Duş Kabini                 202– Ön Cephe En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-izmir-firdevs-dusakabin-serisi-201-izmirde-ucuz-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-dusakabin-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir      ilka-dusakabin-firdevs-dusakabin-serisi-202-izmirde-ucuz-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-dusakabin-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir

İzmir İLKA Duşakabin firması, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla profesyonelliğini kurumsal anlamda kanıtlamaktadır. Bu yüzden İzmir ve Ege Bölgesinde Duşakabin Duş kabini, duş teknesi, oval duş teknesi, duş tekneleri, küvet ve hidro masaj sistemleri dendiği zaman İzmir Duşakabin İLKA Duşakabin izmir’in sayılı kendisini kanıtlamış firmalarından birisi olmaktan onur ve gurur duymaktadır.

3 – MENTEŞELİ Duşakabin Modelleri

A Nokta Menteşeli Sistem – Duşakabin Modelleri  

401– Çift Açılır Oval Duşakabin  402– Tek Açılır  En Ucuz Oval Duşakabin

ilka-dusakabin-cift-acilir-oval-dusakabin-401-izmir-en-ucuz-dusakabin-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir     ilka-dusakabin-tek-acilir-oval-dusakabin-402-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir

403Çift Açılır Köşe Duşakabin  4042 Açılır 2 Sabit Duşakabin Modeli

ilka-dusakabin-cift-acilir-kose-dusakabin-403-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-iki-acilir-sabit-dusakabin-404-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir

405Bir Açılır 1 Sabit Duşakabin 406Tek Açılır  En Ucuz Pivot Duşakabin Modeli

ilka-dusakabin-bir-acilir-bir-sabit-dusakabin-405-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-tek-acilir-pivot-dusakabin-406-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir

407Yaprak Cam Duş Kabini            408Küvet Üzeri Yaprak Cam Kabinler

ilka-dusakabin-yaprak-cam-dusakabin-407-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir      ilka-dusakabin-izmir-kuvet-uzeri-cam-dusakabin-408-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir

B – BOY Menteşeli Sistem DUŞAKABİN Modelleri

409Çift Açılır Oval Duşakabin  410Tek Açılır  En Ucuz Oval Duşakabin

ilka-dusakabin-dusakabin-409-izmir-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir      ilka-dusakabin-oval-tek-acilir-dusakabin-serisi-410-izmir-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir

411Çift Açılır Köşe Duşakabin   412İki Açılır 2 Kapanır En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-cift-acilir-kose-dusakabin-411-izmir-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir      ilka-dusakabin-cift-acilir-kose-dusakabin-412-izmirde-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir

413Bir Açılır 1 Kapanır Kabin    414Çift Açılır Pivot En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-bir-acilir-menteseli-dusakabin-413-izmirde-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-dus-kuveti-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir      ilka-dusakabin-cift-acilir-pivot-dusakabin-414-izmir-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir

415Yan Panelli Tek Açılır Kabin 416Tek Açılır Pivot En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-yan-panelli-tek-acilir-dusakabin-415-izmir-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir      ilka-dusakabin-tek-acilir-pivot-dusakabin-416-izmir-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-fiyatlari-imalati-imalatcisi-izmir

Not: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir / SLAYT gibi de bakabilirsiniz.

4OKYANUS SERİSİ Duşakabin Modelleri

Alttan Profilsiz Sistem Duşakabin – Ekonomik Duşakabin Modelleri

301Köşe Duşakabin                  302Oval Duşakabin – En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-izmirde-alttan-profilsiz-kose-dusakabin-301-en-ucuz-dusakabin-izmir-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-izmir-alttan-profilsiz-oval-dusakabin-302-en-ucuz-dusakabin-izmir-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-izmir

303Yan Panelli Duşakabin      304Ön Cephe Duşakabin- İzmir En Ucuz Duşakabin

ilka-dusakabin-izmir-yan-panelli-dusakabin-303-en-ucuz-dusakabin-izmir-fiyatlari-modelleri-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-dusakabin-modeli-izmir     ilka-dusakabin-rayli-on-cephe-dusakabin-304-izmir-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-modeli-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-dusakabin-modelleri-izmir

5PİVOT SERİSİ Duşakabin Modelleri

Not: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir / SLAYT gibi de bakabilirsiniz.

501Oval Duşakabin İzmir – Duş Kabinleri – İzmir’de En Ucuz Duşakabin

27-ilka-dusakabin-501-oval-dusakabin-izmir-en-ucuz-oval-dusakabin-fiyatlari-oval-dus-teknesi-oval-dus-kabini-fiyati-modelleri-izmir

502Oval Oturmalı Duşakabin İzmir – Duş Kabinleri- İzmir En Ucuz Duşakabin Modeli

28-ilka-dusakabin-502-oval-oturmali-dusakabin-izmir-en-ucuz-oval-oturmali-dus-teknesi-oval-oturmali-dus-kabini-fiyatlari-fiyati-modeli-modelleri-izmir

503Asimetrik Oval Duşakabin İzmir – Duş Kabini – En Ucuz Duşakabin İzmir Modeli

29-ilka-dusakabin-503-asimetrik-dusakabin-izmir-en-ucuz-dusakabin-asimetrik-dus-teknesi-asimetrik-dus-kabini-fiyatlari-fiyati-modeli-modelleri-izmir

504Kumlamalı Asimetrik Oval Duşakabin İzmir – İzmirde En Ucuz Duş Kabini Modeli

30-ilka-dusakabin-izmir-kumlamali-asimetrik-dusakabin-504-izmirde-en-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-imalati-imalatcisi-fabrikasi-izmir

505–  Oval Duşakabin İzmir – En Ucuz Duş Kabini – En Ucuz Duşakabin Modelleri

31-ilka-dusakabin-izmir-oval-dusakabin-505-izmirde-en-ucuz-dusakabin-dus-teknesi-dus-kabini-fiyati-modeli-imalati-imalatcisi-fabrikasi-izmir

506–  Oval Küvet Üzeri Duşakabin İzmir – Ucuz Küvet Üzeri Duşakabin Modelleri

32-ilka-dusakabin-izmir-kuvet-uzeri-oval-dusakabin-506-imalatcisi-izmirde-kuvetli-dusakabin-kuvetli-dus-kabini-en-ucuz-fiyati-modeli-imalati-fabrikasi-izmir

507–  Kare Duşakabin İzmir – Ucuz Kare Duş Kabini – En Ucuz Duşakabin Modeli

33-ilka-dusakabin-izmir-507-pivot-kare-dusakabin-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyati-modeli-imalati-fabrikasi-izmir

508–  Mermer Üstü  Köşe Duşakabin İzmir – Ucuz Köşe DuşaKabin Modelleri İzmir

34-ilka-dusakabin-izmir-508-mermer-ustu-kose-dusakabin-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyati-modeli-imalati-fabrikasi-izmir

509–  Ön Cephe 2 Açılır 2 Kapalı Duşakabin İzmir – Ön Cephe 2 + 2 Duş Kabini İzmir

35-ilka-dusakabin-izmir-509-pivot-on-cephe-dusakabin-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyati-modeli-imalati-fabrikasi-izmir

510 –  Ön Cephe 1 Açılır 2 Kapalı Duşakabin İzmir – Ön Cephe DuşaKabin Modelleri

36-ilka-dusakabin-izmir-510-bir-acilir-iki-kapali-dusakabin-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyatlari-modelleri-imalatcisi-izmir

511 –  Ön Cephe 1 Açılır 1 Kapalı Duşakabin İzmir – Ön Cephe Duş Kabini Modeli İzmir

37-ilka-dusakabin-izmir-on-bir-acilir-dusakabin-511-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyatlari-modelleri-imalatcisi-izmir

512 Yan Panelli Ön Cephe Duşakabin İzmir – Yan Panelli DuşaKabin Modelleri İzmir

38-ilka-dusakabin-izmir-yan-panelli-on-cephe-dusakabin-512-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyatlari-modelleri-imalatcisi-izmir

513–  Oval Tekne + Füme Temper Cam Duşakabin İzmir – En Ucuz Oval Duş Kabini

39-ilka-dusakabin-izmir-513-fume-temper-cam-oval-dusakabin-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyatlari-modelleri-imalatcisi-izmir

514–  Hilal Desenli Temper Cam + Oval Duşakabin İzmir – En Ucuz Oval Duş Kabini

40-ilka-dusakabin-izmir-514-hilal-desenli-temper-cam-oval-dusakabin-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyatlari-modelleri-imalatcisi-izmir

516–  4 mm Temper Cam Oval Duşakabin İzmir – Oval Temper Cam Duş Kabini Modeli

41-ilka-dusakabin-izmir-516-oval-dusakabin-4-mm-temper-cam-imalatcisi-izmirde-dusakabin-dus-kabini-en-ucuz-fiyatlari-modelleri-imalatcisi-izmir

İLKA DUŞAKABİN – İzmirde Duşakabin İmalatçısı Firmamız; İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, antibakteriyel ürünlerle temperli güvenlik camlarından modern duşakabin, duş kabinlerini izmir’de üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır.

6 – Duş Tekneleri Modelleri

Asimetrik Duş Teknesi                    Flat Asimetrik Duş Teknesi

ilka-dusakabin-izmir-asimetrik-dus-teknesi-imalatcisi-en-ucuz-dus-teknesi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-izmir-flat-asimetrik-dus-teknesi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-dus-teknesi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

Oval Duş Teknesi                             Flat Kare Duş Teknesi

ilka-dusakabin-izmir-oval-dus-teknesi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-oval-dus-teknesi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-izmir-flat-kare-dus-teknesi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kare-dus-teknesi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

Kare Duş Teknesi                            Flat Oval Duş Teknesi

ilka-dusakabin-izmir-kare-dus-teknesi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kare-dus-teknesi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-izmir-flat-oval-dus-teknesi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-oval-dus-teknesi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

7 – Banyo Küvet & İzmir Jakuzi Modelleri

 • Assos Gold Küvet İzmir & Jakuzi İzmir

  ilka-dusakabin-izmir-assos-gold-kuvet-jakuzi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kuvet-jakuzi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

 • Assos Blue Küvet İzmir & Jakuzi İzmir

  ilka-dusakabin-izmir-izmirde-en-ucuz-kuvet-jakuzi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

 • Efes Black Star Küvet İzmir & Jakuzi İzmir

  ilka-dusakabin-izmir-efes-black-star-jakuzi-kuvet-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kuvet-jakuzi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

 • Efes Red Küvet İzmir & Jakuzi

  ilka-dusakabin-izmir-efes-red-jakuzi-kuvet-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kuvet-jakuzi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

– Düz Küvet ve Hidro Masaj     – Oval Küvet ve Hidro Masaj Sistemi

ilka-dusakabin-izmir-duz-kuvet-hidro-masaj-sistemi-jakuzi-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kuvet-jakuzi-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir     ilka-dusakabin-izmir-oval-kuvet-hidro-masaj-imalatcisi-izmirde-en-ucuz-kuvet-fiyatlari-modelleri-fiyati-modeli-izmir

KUMLAMA – DUŞAKABİN TEMPERLİ CAM Modellerimizden Bazıları

ilka-dusakabin-dusakabin-01-kumlama-temperli-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-izmir   ilka-dusakabin-dusakabin-02-kumlama-temperli-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-izmir   ilka-dusakabin-dusakabin-03-kumlama-temperli-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-izmir  ilka-dusakabin-dusakabin-04-kumlama-temperli-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-izmir   ilka-dusakabin-dusakabin-05-kumlama-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-fiyatlari-izmir  ilka-dusakabin-dusakabin-06-kumlama-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-modelleri-izmir   ilka-dusakabin-dusakabin-07-temperli-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-modelleri-izmir   ilka-dusakabin-dusakabin-08-temperli-fume-cam-modelleri-en-ucuz-dusakabin-modelleri-izmir

Banyo Mimarisinde Ölçü Detayları

 1. Banyo tadilatına başlayacaksanız eğer, her şeyden önce hangi objeyi nereye konumlandıracağınıza karar verin. Ucuz Duşakabin mi, Estetik Duşakabin mi, Kaliteli, Ucuz ve Sağlıklı Temper Camlı Güvenli Duşakabin mi ?
 2. Banyonuzu yıkıp döktükten sonra objelerin yerleri kendiliğinden çıkar havasına girmeyin. Duşakabin mi, Küvet mi, Jakuzi mi ? Ölçüler tutacak mı ?
 3. Özellikle banyonuzun alt yapısı çok önemli; çünkü ustalar işini bitirdiğinde yani seramikler bittiğinde keşkeleriniz işe yaramayacak…
 4. Sıcak soğuk musluklarınızın zeminden yükseklik kodu banyo penceresinin konumu, kiriş kolon çıkıntıları, banyo kapısının banyoya olan açı derecesi vs. vesair…
 5. Alanınız müsaitse çamaşır makinenizin pis su gideri ve sıcak soğuk temiz su çıkışları mesafesi…
 6. İkinci bir WC niz yok belki de 2. bir wc konumlandırmak istediniz. İşte bu alanı iyi seçmelisiniz.
 7. Havalandırması kısıtlı olan banyolarınıza lambaya bağlı bir fan motoru taktırabilirsiniz..
  1. İLKA Dusakabin - İzmir Duşakabin - Duşakabin İmalatcisi - İzmir en Ucuz Dusakabin Modelleri Fiyatları - Oval Duşakabin Modelleri - Ekonomik Dusakabin - İzmir'de indirimli Dusakabin - Oval Duşakabin İzmir - Oval Duşakabin Fiyatları - Ucuz Oval Duşakabin - Duşakabin İmalatçıları - Duş Teknesi İzmir

   >>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

   >> ANA SAYFA <<

Bunu Sosyal Medyada Paylaş: