EMİNİŞ TOPTAN-AHŞAP-SANDALYE-İMALATI-Ucuz-Kaliteli-Sandalye-İmalatçısı-İZMİR

EMİNİŞ SANDALYE  İMALATÇISI

İzmir Karabağlar’ın AHŞAP MASA SANDALYE DUAYENİ

EMİNİŞ MASA VE SANDALYE 39 YILDIR İzmir Karabağlar’da kalite, konfor, sağlamlık ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak KALİTELİ SANDALYE İMALATI ile  hizmet vermektedir. Ayrıca masa, mutfak köşe takımları ve bar takımları üretmektedir. Kaliteli sandalye, masa, mutfak, köşe takımları ve bar takımları üretiminde sektöründe TÜRKİYE’nin önde gelen firmalarından birisi olmaktan onur ve gurur duymaktadır. EMİNİŞ TOPTAN AHŞAP SANDALYE İMALATI; Ucuz, Kaliteli, Sandalye, Cafe Bar Restoran Sandalyeleri İmalatçısı olmanın ötesinde bu işin İzmir/ TÜRKİYE’deki DUAYENLERİNDEN birisidir.

İLETİŞİM

Tel: +90 232 237 12 08    Gsm: +90 532 216 52 99   &  +90 533 305 24 72 

Adres: 665 Sokak. No: 19 Karabağlar – İZMİR

EMİNİŞ TOPTAN AHŞAP MASA SANDALYE İMALATI, İzmir Karabağ’larda Ucuz, Kaliteli, Ekonomik, Katlanır, Ahşap, Sandalye, Ahşap Mutfak Köşe Takımları, Cafe Bar Restoran Sandalyeleri İmalatçısı olarak 2017 Yılı  Masa Sandalye modellerimizi beğeninize sunmaktan onur duymaktayız.

eminis-izmir-ahsap-sandalye-masa-1

Not: TÜM RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP SLAYT GİBİ DE  BAKABİLİRSİNİZ

eminis-izmir-ahsap-sandalye-masa-2  eminis-izmir-karabaglar-ahsap-sandalye-masa-3  eminis-izmir-karabaglar-ahsap-sandalye-masa-4  eminis-ahsap-sandalye-masa-5 eminis-ahsap-sandalye-masa-6  eminis-izmir-karabaglar-mutfak-masa-sandalye-takimlari-7

26-Eminiş Sandalye- LUKENS Oymasız - LUKENS Oymalı- KAŞ - ELEGANT Sandalye

Emin Çetin tarafından kurulan EMİNİŞ MASA VE SANDALYE, 1977 yılında küçük bir işletme olarak  Sandalye imalatına başladı.Küçük bir atölyede azim ve inançla başlayan yolculuk; etkin pazarlama ve doğru yatırımla 39 yılı aşan sürede EMİNİŞ MASA VE SANDALYE’yi sektöründe sayılı firmalardan biri yapmıştır.

30-Eminiş Sandalye- BEGÜM Ahşap - Begüm DÖŞEMELİ- LAYLA Ahşap- DENİZ Izgaralı Sandalye

EMİNİŞ MASA VE SANDALYE, şuan 2000 metrekarelik imalathanesinde, İtalyan teknolojisi kullanarak, uzman kadrosu ile İzmir’de sandalye, masa, mutfak köşe takımları ve bar takımları üretmektedir. Kendi tasarımı olan farklı model seçeneği ile sandalye ve masa üretiminde ülke çapında iddialı isimler arasındadır.

eminis-izmir-karabaglar-mutfak-masa-sandalye-takimlari-8

eminis-izmir-karabaglar-mutfak-masa-sandalye-takimlari-9  eminis-masa-sandalye-izmir-karabaglar-10

Birinci sınıf Kayın kerestenin 6 ay dinlendirilerek, en son teknolojiyle üretim yapan EMİNİŞ MASA VE SANDALYE, birinci sınıf işçiliği zengin ürün çeşidi ve her tür özel tasarım masa, sandalye, mutfak köşe takımları ve bar takımlarıyla başta Ege ve Akdeniz bölgesi olmak üzere, tüm Türkiye çapında ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

2006 yılından itibaren kurumsal kimliğini oluşturan firmamız, EMİNSAN MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla şirketleşmiştir. EMİNSAN bir EMİNİŞ kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

35-Eminiş Sandalye-BEGÜM Ahşap BAR - Begüm DÖŞEMELİ Bar - LEYLA Döşemeli - LEYLA Ahşap BAR

Bir çok seçkin ” Cafe , Bar , Restoran ve Oteller‘de ” EMİNİŞ MASA VE SANDALYE lerini tercih etmişlerdir. Sandalye imalatı, ahşap sandalye, kaliteli sandalye ,ucuz sandalye ve Toptan sandalye denilince Türkiye’de olduğu gibi ; yurt dışında da sektörünün önde gelen firmalarından birisidir.

eminis-masa-sandalye-izmir-karabaglar-11

eminis-cam-masa-sandalye-izmir-karabaglar-12  eminis-izmir-karabaglar-cam-masa-sandalye-13

 

EMİNİŞ TOPTAN AHŞAP MASA SANDALYE İMALATI, Ucuz, Kaliteli, Katlanır, Ahşap, Sandalye, Ahşap Mutfak Köşe Takımları, Lüks Cafe Bar Restoran Sandalyeleri İmalatçısı olarak 2017 Yılı  Masa Sandalye modellerimizi beğeninize sunmaktan onur duymaktayız.

EMİNİŞ MASA VE SANDALYE; yenilikçi, dinamik, modern anlayışıyla, çağımızın trendlerinin takipçisidir. Ürünlerine iç mekânlarda 5 YIL, dış mekânlarda 3 YIL firma garantisi veren EMİNİŞ MASA VE SANDALYE, kalite, konfor, sağlamlık ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

2014 Kataloğumuzu dijital olarak sitemizden inceleyebilir, Facebook sayfamızdan bakabilir, merkezimizi veya mağazalarımızı ziyaret ederek temin edebilirsiniz…

eminis-gelin-damat-nikah-masa-sandalye-takimi-14

ABOUT US

SINCE 1977 UNTIL TODAY, WOOD HAS BEEN MADE TO ART IN THE HANDS OF MASTERS…

Founded by Emin Çetin EMİNİŞ TABLE AND CHAIR, began to manufacture as a small business in 1977.

Now, in Izmir EMINIS TABLE AND CHAIR which has 2000 square meters factory, produces chair, table, corner of the kitchen team and bar set. Own design by selecting the different models in the production of chairs and tables across the country are among the ambitious name.

6 months rest of the timber by first-class kayın, EMİNİŞ TABLE AND CHAIR which uses the lastest technology, offers mainly Aegean and Mediterranean Sea region to a lot of types of funiture with special design.

Since 2006, our firm which creates corparate identity, became a company as EMİNSAN FURNITURE INDUSTRY AND TRADE COMPANY LIMITET. EMİNSAN, operates as a EMİNİŞ organization.

EMİNİŞ TABLE AND CHAIR; with innovative, dynamic, modern approach is a follower of trends. EMİNİŞ TABLE AND CHAIR which gives 5 years indoors and 3 years outdoors warranty, attaches important to customer satisfaction.

NOT: TÜM RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP SLAYT GİBİ DE  BAKABİLİRSİNİZ 

39-Eminiş Sandalye - RESTAURANT Masa - Restaurant MASA - LOCA Didim KANEPE - Loca BALİN

 

izmirde-toptan-sandalye (13) izmirde-toptan-sandalye (12) izmirde-toptan-sandalye (11) izmirde-toptan-sandalye (10) izmirde-toptan-sandalye (9) izmirde-toptan-sandalye (8) izmirde-toptan-sandalye (7) izmirde-toptan-sandalye (6) izmirde-toptan-sandalye (5) izmirde-toptan-sandalye (4) izmirde-toptan-sandalye (3) izmirde-toptan-sandalye (2) izmirde-toptan-sandalye (1) eminis-sandalye-imalati-izmir (16)

 

 

eminis-izmir-ahsap-katlanir-masa-sandalye-takimi-16

eminis-mutfak-masa-sandalye-takimi-15  eminis-ahsap-katlanir-masa-sandalye-izmir-karabaglar-17

Eminiş SANDALYE - Referanslarımız

EMİNİŞ MASA VE SANDALYE 35 YILDIR İzmir’de kalite, konfor, sağlamlık ilkelerinden ödün vermeden, sektöründe TÜRKİYE’nin önde gelen firmalarından birisi olmaktan onur ve gurur duymaktadır.

eminis-mutfak-kose-masa-sandalye-izmir-karabaglar-18  eminis-ahsap-mutfak-kose-izmir-karabaglar-19 eminis-mutfak-kose-takimlari-izmir-karabaglar-20

Not: TÜM RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP SLAYT GİBİ DE  BAKABİLİRSİNİZ 

5-Eminiş SANDALYE İmalatı- LUKENS MASA  7-Eminiş SANDALYE- SALON MASA 8-Eminiş SANDALYE - SALON MASA 2  10-Eminiş Sandalye-STORLU MASA   26-Eminiş Sandalye- LUKENS Oymasız - LUKENS Oymalı- KAŞ - ELEGANT Sandalye  27-Eminiş Sandalye- ADA KOLLU - MARMARİS Döşemeli - HASIR Ahşap - DİDİM Ahşap Sandalye  28-Eminiş Sandalye- GEMLİK Ahşap - Gemlik KOLLU Döşemeli- GEMLİK - İSKELE Sandalye  29-Eminiş Sandalye- TONET Ahşap - TONET Döşemeli- BALIKÇI - EFES KAFE Sandalye30-Eminiş Sandalye- BEGÜM Ahşap - Begüm DÖŞEMELİ- LAYLA Ahşap- DENİZ Izgaralı Sandalye  31-Eminiş Sandalye- BURSA DÖŞEMELİ - Bursa AHŞAP- BEYZA Ahşap- YONCA Ahşap Sandalye 32-Eminiş Sandalye- BEYAZ Döşemeli- SELÇUK Döşemeli-YONCA Döşemeli-VENÜS Döşemeli Sandalye  33-Eminiş Sandalye- EFES Giydirme - İZMİR Giydirme - İSTANBUL Giydirme - GELİN Sandalyesi34-Eminiş Sandalye- ASOS - ANKARA Giydirme - MAMA Sandalyesi -GİYDİRME BAR  35-Eminiş Sandalye-BEGÜM Ahşap BAR - Begüm DÖŞEMELİ Bar - LEYLA Döşemeli - LEYLA Ahşap BAR 39-Eminiş Sandalye - RESTAURANT Masa - Restaurant MASA - LOCA Didim KANEPE - Loca BALİN  40-Eminiş Sandalye - RESTAURANT Takım 41-Eminiş Sandalye - MARKİZ Takım  42-Eminiş Sandalye - KAFE TAKIM Izgaralı - KAFE TAKIM Düz

45- ADRESLERİMİZ -EMİNİŞ TOPTAN-AHŞAP-SANDALYE-İMALATI-Ucuz-Kaliteli-Cafe-Bar-Restoran-Sandalyeleri-İmalatçısı


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE AHŞAP SANDALYE ve MASA İMALATÇILARI

> ÇAMSU – SANDALYE MASA İMALATÇISI , > Eminiş – Sandalye İmalatçısı , > Yeşilöz – Sandalye İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE KOLTUK  DÖŞEMEDÖŞEMELİK KUMAŞ 

Kumaşçızade DÖŞEMELİK KUMAŞ , > Anıl KOLTUK DÖŞEME , > Ramay KOLTUK DÖŞEME 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE YATAK İMALATÇILARI

> Dhn YATAK ve BAZA , > Lateks YATAK , > Bien Life YATAK ve BAZA


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI 


>>  İNDEKS | Ucuz İzmir  <<

Bunu Sosyal Medyada Paylaş: