CARMEN KOLTUK – Koltuk Takımları -İZMİR-Salon-Köşe-Koltuk Takımları-İmalatçısı-İndirimli-Ucuz-Fiyatları-KARABAĞLAR-İZMİR

CARMEN KOLTUK

İzmir Karabağlar Koltuk Takımları İmalatçısı 

Kampanyalı, İndirimli, En Uygun Koltuk Takımları İzmir

HAKKIMIZDA

Carmen Koltuk takımları İzmir Karabağlar, koltuk takımı, indirimli koltuk takımları, İzmir’de ucuz koltuk takımları, fiyatları, modelleri, köşe koltuk takımları, koltuk imalatçısı, İzmir Karabağlar Koltuk Takımları denildiği zaman 2000 yılından bu yana CARMEN KOLTUK İMALATÇISI olarak İzmir ve tüm ilçelerindeki saygın mobilya mağazalarında ”Koltuk Takımı” modellerimizi sizlere takdim etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

CARMEN KOLTUK firmamız, İzmir Karabağlar’da 2000 yılında Cemal KARTAL tarafından kurulmuştur. Hali hazırda kendi imalatımız olan aşağıdaki koltuk takımları çeşitlerimizin imalatını yapmakta, Toptan ve Perakende olarak satışını yapmaktayız. İzmir Karabağlar’da bulunan Mobilya Koltuk Mağazamız İnkılap İzban Metro‘ istasyonuna 300 mt uzaklıktadır. Google Haritalarda Açınız

  1. Salon Koltuk Takımları,
  2. Maksi Koltuk Takımları,
  3. Köşe Koltuk Takımları,
  4. Yataklı Koltuk Takımları,
  5. Yataklı Kanepe ve Çekyat
  6. Berjer Koltuklar olarak imalatımızı sınıflandırabiliriz.

VİZYONUMUZ

CARMEN KOLTUK orta ölçekli, haftada 20 koltuk takımı üretim kapasitesine sahiptir. 2019 yılı için Koltuk Takımları imalatımızı ‘Kalitemizi muhafaza ederek’ haftalık olarak 30 takıma çıkarmayı ve bayi ağımızı daha da genişletmeyi hedeflemekteyiz. Koltuk imalat kapasitemizi artırırken, imalatını yapmış olduğumuz koltuk takımlarının kalitesini ve yenilikçi modellerimizi muhafaza ederek daha da geliştirmek öncelikli hedefimizdir. Motorlu kumandalı, kendinden açılıp yatak olabilen ‘Köşe koltuk modelimiz’ gibi estetik, yenilikçi ve modern koltuk tasarımlarımız gibi, tüm koltuk takımı modellerimizin kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatlar ile imalatını yapmaya devam etme gayretindeyiz.

 

İLETİŞİM

Firma Yetkilisi: Sedat Karaman

Cep Tel: +90 553 370 50 39 << Dokun Ara

Adres: 661/4 Sk. No: 4 , Karabağlar , İZMİR

Mağaza Tel & Fax:+90 232 254 54 99 << Dokun Ara

E-Posta: carmenkoltukizmir@gmail.com

Web Site: https://carmenkoltuk.wordpress.com/ 

Facebook: Carmen Koltuk İzmir << Dokun

Adresimiz için yandaki linki Google Haritalarda Açınız < Tıklayınız


İzmir Karabağlar’da En Uygun, Ucuz, İndirimli Kaliteli Koltuk Takımları 

Koltuk Takımlarımızın iskeletinde kurutulmuş gürgen ağaç, 1. sınıf dayanıklı rahat süngerler ve günün koşullarına göre değişebilen modelleri ve renkleri ile, silinebilir, dayanıklı, estetik koltuk kumaşları kullanmaktayız. Bütün koltuk takımlarımız 2 yıl garantilidir. Koltuk Takımlarımızın tamamı açılıp yatak olabilme ( bir çoğu sıfır makas ) özelliğindedir. Köşe koltuk modellerimizin haricindeki tüm modellerimizde; 2 adet üçlü ve 2 adet berjer koltuk bulunmaktadır. Koltuk dekoratif yastık ve kırlentlerinde elyaf ve sünger birlikte kullanılarak, daha estetik, daha konforlu ve dayanıklılık esas alınmaktadır. Perakende satışlarda, İzmir içi nakliye ve eve kurulum fiyatlarımıza dahildir.

2019 Yılı Koltuk Takımı Modelleri, Fiyatları

1- ZÜMRÜT Koltuk Takımı – İzmir Koltuk Takımları, Modelleri, Fiyatları

 

2- CARMEN Koltuk Takımı – İzmir Karabağlar Koltuk Takımı Fiyatları

 

3- YAKUT Koltuk Takımı – Koltuk Takımı Modelleri Ve Fiyatları İzmir

 

4- ŞAHESER Koltuk Takımı – Koltuk Takımı Fiyatları İzmir

 

5- MOSSİMO Koltuk Takımı – İndirimli Koltuk Takımları İzmir

 

6- SAFİR Koltuk Takımı – En Ucuz Koltuk Takımı İzmir

 

7- CARMEN KÖŞE Koltuk – İzmir Köşe Koltuk Takımları

8- MONALİSA KÖŞE Koltuk – İzmir Karabağlar Köşe Koltuk Takımları, Fiyatları

 

9- Çekyat & Kanepe Koltuk – İzmir Çekyat İmalatı, Çekyat Fiyatları

İzmir Yataklı Kanepe, Koltuk Takımları, Modelleri Ve Fiyatları

                

En Ucuz Kaliteli Köşe Koltuk Takımları Fiyatları, İzmir Karabağlar

1- İzmir Karabağlar Monalisa Köşe Koltuk Takımı, Uygun, İndirimli Fiyatları

Bu kalitede ve fiyatını gördüğünüz zaman hayran olacağınız ‘Monalisa Köşe Koltuk Takımında’ orta puf fiyata dahildir. Monalisa köşe koltuğun bir tarafı sıfır makas özelliği ile açıldığı zaman yatak olabilir ve aynı zamanda sandıklıdır. Evinize gelen misafirlerinizi nerede yatıracağım sorununu hallettiği gibi, konforu ve rahatlığı ile sizlerin evdeki vazgeçilmez köşesi olacaktır.

       

2- Orfe Köşe Koltuk – İzmir Karabağlar En Uygun, İndirimli Köşe Koltuk Takımı Fiyatı

Oturma odaları için tasarlanan ‘Orfe Köşe Koltuk’ takımına, kendi rengi ile uyumlu orta puf sehpası da fiyata dahildir. İstenilmesi halinde, puf sehpanın yanına çekilmesi neticesinde, iki kişinin rahatlıkla yatabileceği, küçük odalar için harika bir köşe takımıdır.

3- Otomatik Motorlu Enzio Köşe Koltuk Takımı, İzmir Fiyatları

Rahatına düşkün, keyifli bir dinlenme isteyenler için ‘Enzio Motorlu Köşe Takımımız’, gelen misafirlerinizi kendisine hayran bırakacak. Kumandalı otomatik olması, konfor ve misafirlerini şaşırtmayı sevenler için dizayn edildi. Kumanda düğmesine basıldığında, tekerlek ayakları olan kısım dönerek diğer köşe tarafın yanına kendi yanaşmakta ve iki kişinin rahatlıkla yatabileceği bir konum almaktadır.

İzmir Karabağlar Koltuk Takımları Fiyatları, Modelleri

Görselliği ile hafızalarda yer alacak bu muhteşem indirimli koltuk takımımız, iki adet üçlü kanepe ve iki adet berjer koltuktan oluşmaktadır. Üçlü kanepeler sıfır makas, sandıklı ve yataklıdır. Tüm koltuk takımı modellerimizde kumaş rengini, kumaş kataloğundan zevkinize uygun seçebilirsiniz. 2 YIL Garantilidir.

  

Teodora Koltuk Takımı – İzmir Karabağlar En Ucuz Koltuk Takımları Fiyatları

Teodora Koltuk Takımı, İzmir Karabağlar’daki kaliteli, en ucuz koltuk takımlarındandır. İzmir’deki en ucuz koltuk takımı olduğunu iddia etmiyoruz, çok daha ucuz, uygun fiyatlı koltuk takımları olabilir. Bizim iddiamız bu kalitede en uygun ve en ucuz Koltuk Takımı olduğudur. Ahşap iskeleti tamamiyle ”Gürgen” sağlam ve dayanıklıdır. Sıfır makas özelliğinde olup, açıldığında yatak olabilir ve sandıklıdır. Kullanılan süngerler birinci sınıftır, kolaylıkla deforme olmaz, rahat ve konforlu bir oturum sağlar. Kumaş rengi isteğe göre değiştirilebilir. 2 yıl garantilidir. 

Altta bulunan VideodaKoltuk Takımları Modellerimizden” bazılarını görebilirsiniz.

    

Mossimo Koltuk Takımı – Koltuk Takımları İzmir Karabağlar

  

İndirimli Koltuk Takımları İzmir Koltuk İmalatçısından

İzmir Karabağlar İndirimli Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

2017 yılı içinde en çok talep gören indirimli, uygun fiyatlı, kampanyalı koltuk modellerimizi aşağıda görebilirsiniz. Koltuk Takımlarında indirim oranımız %30 ile % 45 arasında değişmektedir. Yataklı, sandıklı, sıfır makas, ahşap gürgen iskelete sahip, birinci sınıf deforme olmayan yumuşak sünger ile döşenmiş bu harika koltuk takımı, üçlü koltukların önündeki estetik klapa tasarımı ve görselliği ile ön plana çıkmaktadır. Kumaş rengini, mevcut kumaş kartelasından kendiniz seçebilir, halı ve perdeleriniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Kumaşlarımız günün modasına uygun, dayanıklı, silinebilir kaliteli kumaşlardır. Tüm Koltuk Takımlarımız 2 yıl garantilidir. İzmir içi perakende satışlarda, eve kadar nakliye ve eve kurulum da ”fiyatlarımıza dahildir.”

1- Aristokrat Koltuk Takımıİzmir Karabağlar En Ucuz Koltuk Takımları Fiyatları

  

2- Konfor Koltuk Takımı İzmir’de İndirimli Koltuk Takımları Fiyatları

 

İzmir Karabağlar Mobilya Koltuk Mağazamız

İzmir Karabağlar’da bulunan Mobilya Koltuk Mağazamızda; Salon koltuk takımlarını, İndirimli koltuk takımları İzmir modellerimizi, koltuk takımı modellerimizi ve fiyatlarımızı, Çekyat ve Kanepe modellerimizi, en ucuz köşe koltuk takımlarını, en ucuz, uygun, indirimli, yataklı, koltuk takımı modellerimizi ve fiyatlarımızı görmeniz ve öğrenmeniz mümkündür.

Adresimiz için yandaki linki > Google Haritalarda Açınız < Tıklayınız (İnkılap İzban Metro istasyonuna 300 mt) veya Cep: +90 553 370 50 39 , Mağaza: +90 232 254 54 99 merak ettiğiniz her şey için 9:00 ile 21:00 arası arayabilirsiniz.

Carmen Koltuk Facebook sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook – Carmen Koltuk – Karabağlar Koltuk Takımları – İZMİR

 

>>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

>> ANA SAYFA <<

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3 based on 10 votes
Brand Name
CARMEN KOLTUK - Koltuk Takımları - İZMİR
Product Name
Chester Koltuk Takımı - Chester Kanepe Koltuk
Price
TRY 4.000
Product Availability
Available in Stock
Bunu Sosyal Medyada Paylaş: