Asortie- Klasik YEMEK ODASI Takımları – İZMİR – Klasik Yemek Odaları – Classic Dining Room Sets – Luxury Dining Room Furniture- Классический cтоловая- класса люкс cтоловая

Asortie – KLASİK YEMEK ODASI TAKIMLARI – KLASİK Yemek Odaları – Classic Dining Room – Классический cтоловая

Asortie- Klasik Yemek Odası Takımlari - Logo - Classic dining room - sets - luxury furniture

ASORTIE Mobilya olarak, klasik lüks yemek odaları, İzmir yemek odası takımları, klasik İzmir yemek odası takımları, İzmir klasik yemek odası takımları, İzmir Karabağlar klasik yemek odaları, İzmir Kısıkköy klasik yemek odaları, İzmir yemek odası takımları ve fiyatları, İzmir yemek odası fiyatları, Klasik Yemek Odaları, Klasik Yemek Odası Takımları, Klasik Yemek Odası Modelleri, Lüks Yemek Odaları, Lüks Yemek Odası Takımları üzerine doğru adrestesiniz.

Klasik Mobilya ve Klasik Yemek Odası Takımları

 • Mobilya alırken en önemli unsur mobilyaların tarzıdır. Klasik Mobilya bir yaşam tarzıdır. 
 • Klasik mobilyalar pahalı olmalarından dolayı genelde üst gelir gurubunun tercihidir.
 • Klasik mobilyalar, ihtişamından ve fiyatlarından dolayı ”Prestij” göstergesi olarak kabul edilmektedir. Üst gelir gurubunun tercihi olmasından dolayı Dünyada ve Türkiye’de % 10 luk bir guruba hitap etmektedir.
 • Klasik mobilyalar daha ziyade şatafatlı ve ihtişamlı olmalarından dolayı her zaman moda olan mobilya stilidir.
 • Klasik mobilyalar büyük bir işçilik ve el emeği harcanarak yapıldığı için, kullanılan tüm malzemeler birinci sınıftır.
 • Klasik mobilyaların rahat olmadığı gibi ”yanlış”genel bir kanı vardır. Halbuki klasik mobilya imalatçıları, işinin ustası, yılların deneyimi ile imalata yön veren, ahşabı nakış gibi işleyen sanatçılardır.
 • Bu yanlış izlenimin aksine, klasik mobilyaların tamamı çok rahat ve çok sağlamdırlar.
 • Mobilyada; Kullanılan ağaç, işçilik, sünger ve kumaşın kalitesi en önemli unsurdur. Klasik mobilyada ise ağacın kalitesi ve yapılan el oyma işçiliği ön plana çıkmaktadır. Uygun ahşap, nakış gibi ince ince işlenerek, adeta bir ”sanat” eseri ortaya çıkarılmaktadır.
 • Elbette ki bu kadar el emeği, göz nuru dökülerek hazırlanan ”Klasik Yemek Odası” veya ”Klasik Koltuk Takımlarında” kullanılan sünger ve kumaşın da birinci sınıf olması doğaldır.
 • Bugün için Klasik Mobilya Sektörü Türkiye’de , ülkemize döviz kazandıran, yaklaşık 40 ülkeye ihraç edilen bir sektör konumundadır.
 • Klasik Mobilya sektörü Türkiye’nin bir çok şehrine yayılmış durumdadır. Ankara, İstanbul ve İzmir klasik mobilya sektöründe öne çıkan şehirlerimizdendir.
 • Klasik yemek odaları, İzmir’de Kısıkköy ve Karabağlar’da bulunan belli başlı mobilya firmalarında imal edilmektedir.
 • İzmir Kısıkköy ve İzmir Karabağlar’da klasik yemek odası takımları ve klasik koltuk takımları imalatı yapan işinin uzmanı nadide firmalar bulunmaktadır.
 • Klasik yemek odası takımlarını tercih edenler her zaman avantajlıdır. Aradan 20 yıl bile geçse klasiğin zenginliği ve ihtişamından bir şey kaybetmezler.
 • Klasik yemek odası takımı, klasik koltuk takımları ile kombin edildiği zaman, evinize bir saray havası verecektir.
 • Klasik yemek odası takımlarında tercih edilen renk koyu renklerdir. Son dönemde modern biçimi olan avangart stilde ise daha açık olan krem ve beyaz renkler ile kullanıldığı görülmektedir.
 • Klasik yemek odası takımlarında masa ve sandalyeler de oyma işçiliğinin ön plana çıkarılması, daha şatafatlı ve ihtişamlı görünmesi amacıyla gerçek ”altın varaklar” veya ”gümüş varaklar” ile süslenmektedir.

>>  İzmir KLASİK KOLTUK TAKIMLARI İçin Tıklayınız  <<

İZMİR YEMEK ODASI TAKIMLARIKLASİK YEMEK ODALARI

1- ANTİK Klasik Yemek Odası Takımı – İzmir Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik Lüks Yemek Odası Takımları - Antik 4 - Classic Dining Room- Luxury Classic Dining Room Furniture

Mükemmel işçiliği ile görenleri kendisine hayran bırakan ANTİK İzmir Klasik Yemek Odası Takımı, ince motifleri ile ”El emeği Göz nuru” harika bir Yemek Odası takımıdır. Doğal ahşabın El Emeği ile ”Nakış gibi” işlenmesi ile oluşturulmuştur. Evinize Saray havası katacaktır. Sevginin ve aşkın sembolü olan gül motifleri ile ön plana çıkarılan İzmir Klasik yemek odası Takımı; masa, konsol, ayna, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşmaktadır. Sandalyelerden iki tanesi kollu, altı tanesi ise kolsuz olarak üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak, Antik Klasik Yemek odası takımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilmektedir.

Not: Tüm resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, slayt olarak da bakabilirsiniz.

Klasik Lüks Yemek Odası Takımları - Antik 3 - Classic Dining Room- Luxury Classic Dining Room Furniture  Klasik Yemek Odası Takımları - Antik-1 - Classic Dining Room- Luxury Classic Dining Room Furniture  Klasik Yemek Odası Takımları - Antik 2 - Classic Dining Room- Luxury Classic Dining Room Furniture  Klasik Lüks Yemek Odası Takımları - Antik 4 - Classic Dining Room- Luxury Classic Dining Room Furniture

2- ARTEMİS Klasik Yemek Odası Takımı – İzmir Klasik Yemek Odası Takımları

İnce ve zarif oyma motifleri ile dikkatleri üzerine toplayan ARTEMİS İzmir Klasik Yemek Odası Takımı, ziyadesi ile Artemis İzmir Klasik Yatak odası takımı ve Artemis İzmirKlasik koltuk takımı ile birlikte kombine olarak da kullanılması için özenle tasarlamıştır. İzmir Klasik Yemek odası takımlarının bütün özellerini üzerinde barındıran bu KUĞU zarafetin deki takım , evinize değer katacaktır. Masa, konsol, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşmaktadır.  Ergonomik yapısı sayesinde, kullanıcıya en konforlu şekilde oturum imkanı sağlamaktadır. Artemis İzmir Klasik Yemek odası takımı, istenilen ölçülerde ve renklerde üretilebilmektedir. Masa üzeri Vitray Cam ile Klasik Mobilyaya eşsiz güzelliğin katıldığı Vitray Camlı Artemis İzmir Klasik Yemek odası takımı da, en beğenilen ve gözde modellerimizdendir.

Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS 1- Classic Dining Room - Luxury Classic Dining Room Furniture   Lüks Yemek Odaları - Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS 3- Classic Dining Room - Luxury Classic Dining Room Furniture

Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS 2- Lüks Yemek Odaları - Classic Dining Room - Luxury Classic Dining Room Furniture   Lüks Yemek Odaları - Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS 4- Classic Dining Room - Luxury Classic Dining Room Furniture

Lüks Yemek Odaları - VİTRAY Masa- Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS Vitray Masa - Vitray Cam işlemeli Masa  Lüks Yemek Odaları - VİTRAY Masa- Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS Vitray Masa 3- Vitray Cam işlemeli Masa  Lüks Yemek Odaları - VİTRAY Dekorlu Masa- Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS Vitray Masa 4- Vitray Cam dekorlu Masa  Klasik Yemek Odası Takımları - ARTEMİS 1- Classic Dining Room - Luxury Classic Dining Room Furniture

3- BARCELONA  Klasik Yemek Odası Takımları – İzmir Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları - KLASİK YEMEK ODALARI - Lüks Yemek Odaları - Barcelona 2 - Classic dining room sets - Luxury Classic Dining Room FurnitureBarcelona İzmir Klasik Yemek Odası Takımımız ; Masa, konsol , vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşmaktadır. Bütünüyle el işçiliği ile, özenle hazırlanmaktadır. Oldukça konforlu ve gösterişli olan sandalyelerimizin iki tanesi kollu, altı tanesi kolsuz olarak tasarlanmıştır. Barcelona İzmir Klasik yemek odası takımının en güzel tarafı; Kullanıcının istediği şekilde ”Özel ölçü” olarak imal edilebilmektedir. Beyaz antik lake üzerine ”Altın Varaklar” ile renklendirilen yemek odası takımı, istediğiniz renklerde yapılabilmektedir. Barcelona İzmir klasik yemek odası takımı çoğunlukla kendi Ekürisi olan Barcelona Yatak Odası ile birlikte tercih edilmektedir.

Klasik Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları - Lüks Yemek Odaları - Klasik Yemek Odaları - Barcelona 1 - Classic dining room sets - Luxury Classic Dining Room Furniture  Klasik Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları - Klasik Yemek Odaları - Modelleri - Fiyatları - Barcelona 4 - Classic dining room sets - Luxury Classic Dining Room Furniture  Klasik Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları - Lüks Yemek Odaları - Barcelona 3 - Classic dining room sets - Luxury Classic Dining Room Furniture  Klasik Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları - KLASİK YEMEK ODALARI - Lüks Yemek Odaları - Barcelona 2 - Classic dining room sets - Luxury Classic Dining Room Furniture

4- BELİNDA Klasik Yemek Odası Takımları – İzmir Klasik Yemek Odası Takımları

Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - BELİNDA 1 - Luxury Furniture - Classic Dining Room sets

Belinda İzmir klasik yemek odası takımı, farklı cilası ve el oyması işçiliği ile sadeliği ve görkemi bir arada barındıran mükemmel bir tasarım. Klasik İzmir yemek odalarının gelenekselleşmiş ağır oyma işçiliği daha sade motifler ile zenginleştirildi, cam veya ahşap seçenekleriyle gözü yormayan bir görünüm kazandırıldı. Ergonomik Sırt destekli klasik sandalyeleri ile kullanıcılara zarafetin yanında konfor da sunan Belinda İzmir yemek odası takımı, konsol, masa, sekiz adet sandalye ve vitrinden oluşuyor. Geniş salona sahip kullanıcılar arzu ettiklerinde, takıma bir veya iki adet gümüşlük de ilave edilebiliyor. Kullanıcının istediği renk ve ölçüde üretilebilen Klasik İzmir Yemek odası takımımız; Belinda Klasik Yatak Odası ve Belinda İzmir klasik koltuk takımı ile birlikte kombine edilebiliyor.

Klasik Yemek Odası Takımları -BELİNDA 2 - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furniture - Classic Dining Room sets - price  Klasik Yemek Odası MASASI OYMALI figürü - Klasik Yemek Odası MASA Modelleri Fiyatları - BELİNDA 4 - Luxury Furniture - Classic Dining Room Table - sets - models -price  Klasik Yemek Odası MASASI - Klasik Yemek Odası MASA Modelleri Fiyatları - BELİNDA 3 - Luxury Furniture - Classic Dining Room Table - sets  Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - BELİNDA 1 - Luxury Furniture - Classic Dining Room sets

5- ELENA  Klasik Yemek Odası – İzmir Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - ELENA 1   Luxury Furniture - Vip Furniture - Classic Dining Room sets -Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - ELENA 2

Luxury Furniture - Vip Furniture - Classic Dining Room sets -Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - ELENA 3Elena Klasik İzmir Yemek Odası Takımı, masif oyma sanatının itina ile ortaya konduğu harika örneklerden birisidir.  Klasik yemek odası takımı içinde : Vitrin, gümüşlük, konsol, taçlı ayna, masa ve sekiz sandalye bulunmaktadır. Ceviz veya Beyaz lake olarak imal edilen bu klasik yemek odası takımımızda tamamen doğal ahşap kullanılmaktadır. Yemek masası, kalabalık misafirlerin ağırlanabilmesi amacıyla açılır olarak tasarlanmıştır. Elena klasik İzmir yemek odası takımı isteğe göre istenilen ölçüde ve renk seçenekleri ile üretilebildiği gibi, istenilen şekilde ”Pentür” uygulaması da yapılabilmektedir.

6- ELİTA Klasik İzmir Yemek Odası – İzmir Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Luxury Classic Dining Room furniture sets - models - prices - ELiTA 1 - Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları

Elita klasik İzmir yemek odası takımı beyaz lake rengi ve altın varak oyma motifleri  ile görkemli büyüleyen bir tasarıma sahip. Tamamen ”El oyması”  lükens ayaklı masada bulunan motifler ile konsol ve vitrin altındaki motifler birbirini görsel olarak tamamlar niteliktedir. Komple altın varak ile ön plana çıkarılmış olan ”Dikdörtgen Ayna ” Klasik Yemek odası modelinin en dikkat çekici parçasıdır. Sandalyelerin arka kısımlarında bulunan el oyması motifler,  Elita klasik İzmir yemek odası takımına, klasik İzmir yemek odası takımları içinde farklı bir ihtişam vermektedir.

Not: Tüm resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, slayt olarak da bakabilirsiniz.

Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - ELiTA 3 - Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları  Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - ELiTA 2  Luxury Classic Dining Room furniture sets - ELiTA 4 - Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları  Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - ELiTA 2

7- KAPELETTİ  Klasik Yemek Odası – İzmir Kısıkköy Yemek Odası Takımları 

Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - models - prices - KAPALETTi 1 - Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Mobilya Modelleri

Kapaletti Lüks Klasik İzmir Yemek odası; Mobilyada ihtişamın sergilenebileceği olağan üstü bir takım. Kapaletti klasik İzmir yemek odası takımı, görkem, ihtişam ve zarafeti bir arada barındıran, ilk bakışta kendisine aşık eden mükemmel bir şaheser. Kapaletti İzmir Yemek Odası ile misafirlerinizi ağırlamak size farklı bir prestij kazandıracak. Altın ve Gümüş varak uygulamaları ”Ceviz Kaplama” zemin üzerine uygulanırken, orijinal kaplama pirinçler ile model daha ihtişamlı ve estetik bir görünüm alıyor.  Kapaletti klasik İzmir yemek odası takımı; Vitrin, masa, aynalı konsol ve sekiz adet sandalyeden oluşmaktadır. Kapaletti İzmir yemek odası takımı, kullanıcının belirlediği renk ve ölçülerde de üretilebilmektedir. Tamamen doğal ahşaptan, el işçiliği ile üretilmektedir.

Vip Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - KAPALETTi 4 - Klasik Yemek odası Takımları -Klasik Mobilya Modelleri - Fiyatları  Vip Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - KAPALETTi 3 - Klasik Yemek odası Takımları -Klasik Mobilya Modelleri - Fiyatları  Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - models - prices - KAPALETTi 2 - Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Mobilya Modelleri  Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - Kapaletti 1

8- KARMEN  Klasik Lüks Yemek Odası – İzmir Kısıkköy Yemek Odası Takımları 

Luxury Classic Dining Room sets - Models - Prices - KARMEN 1 - Klasik Yemek odası Takımları - Fiyatları - ModelleriKlasik İzmir Yemek odası takımlarının tüm özellerini bünyesinde barındıran Karmen klasik İzmir yemek odası, ahşap oyma sanatının el işçiliği ile ince çalışma sonucu üretilmektedir. Mükemmel görüntüsü ve ihtişamı ile harika klasik İzmir yemek odasıdır. Karmen İzmir klasik yemek odası, masa, konsol, ayna ve sekiz adet sandalyeden oluşmaktadır. İnce ve zarafet ile işlenen sandalyelerin iki tanesi kollu, altı tanesi kolsuz olarak tasarlanmıştır. Tasarımında Vitrin yapılmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak iki adet gümüşlük de yapılabilmektedir. Kendi gurubundan Karmen İzmir Klasik Koltuk takımı ile birlikte tercih edilmektedir. İstenilen ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilmektedir.

Classic Luxury Dining Room sets - Italian Design Furnitures - KARMEN 4 - Klasik Yemek odası Takımları - İtalyan Dizayn Mobilya Modelleri  Classic Luxury Dining Room sets - Italian Design Furnitures - KARMEN 2 - Klasik Yemek odası Takımları - İtalyan Dizayn Mobilya Modelleri  Classic Luxury Dining Room sets - Italian Design Furnitures - KARMEN 3 - Klasik Yemek odası Takımları - İtalyan Dizayn Mobilya Modelleri  Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - KARMEN 1

9- KRAL Klasik Yemek Odası – İzmir Karabağlar Yemek Odası Takımları 

Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - KRAL 1Bütünüyle doğal ahşaptan ince el işçiliği ile hazırlanan Kral klasik İzmir yemek odası takımı muhteşem zarafeti ve ihtişamı ile göz alıyor. Klasik İzmir yemek odası takımı içinde masa, vitrin, konsol, ayna ve sekiz adet sandalye bulunmaktadır. Kullanıcının isteğine göre, resimde de görüldüğü gibi kendi formlarında iki adet yüksek fiskos sehpası da ilave edilebilmektedir. Kral klasik yemek odası takımı istenilen ölçülerde ve renklerde kişiye özel olarak da üretilebilmektedir. Evinize gelen misafirlerin gözlerini alamayacağı bu takım, masif mobilyanın model ve işçilik olarak nadide takımlarından birisidir.

Lüks Klasik Yemek Odası Takımları - Altın Varaklı Lüks Mobilya - Luxury Classic Dining Room - Vip Furniture - KRAL 4  Luxury Classic Dining Room - Vip Furniture - KRAL 3 - Klasik Yemek Odası Takımları - Altın Varaklı Mobilya  Vip Furniture - Luxury Classic Dining Room Furniture - KRAL 2 - Klasik Yemek odası Takımları - Lüks Mobilya  Klasik Yemek Odası Takımları - Klasik Yemek Odası Modelleri Fiyatları - Luxury Furnitures - Classic Dining Room sets - KRAL 1

10- LAGOS Klasik Yemek Odası – İzmir Karabağlar Yemek Odası Takımları 

классический столовая - LAGOS 4 - Classic Dining Room sets - Luxury VIP FurnitureAltın varağın parlak siyah renk uyumu ile müthiş estetik görsellik yakalanmıştır. Ahşabın dantel gibi işlenmesi sonucu ortaya çıkan Lagos Klasik İzmir Yemek Odası, bütünü ile doğal ahşaptan, ince el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Oymaların daha göz alıcı görünmesi amacı ile tüm oymalar altın varağın muhteşem uyumu ile birleştirilmiştir. Masif sanatının bu nadide klasik İzmir yemek odası takımı, masa, sekiz adet sandalye, vitrin, konsol ve aynadan oluşmaktadır. İstenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Lagos Klasik İzmir yemek odasını, Takım halinde alabileceğiniz gibi, parça parça da alabilirsiniz.

роскошная мебель для столовой - классический столовая - LAGOS 4 - Classic Dining Room sets - Luxury VIP Furniture  классический столовая - LAGOS 3 - Luxury VIP Furniture - Classic Dining Room Sets  Classic Dining Room sets - Luxury VIP Furniture - роскошная мебель для столовой - классический столовая - LAGOS 2  классический столовая - LAGOS 4 - Classic Dining Room sets - Luxury VIP Furniture

11- MARBELLA  Klasik Yemek Odası – İzmir Klasik Yemek Odası Takımları 

Luxury Classic Dining Room sets - Vip Furniture - классический столовая - MARBELLA 1Muhteşem tasarımı ve sanatsal oyma işçiliği ile ön plana çıkan Marbella klasik İzmir yemek odası takımı en çok tercih edilen takımlarımızdan birisidir. Yemek odası takımımız, masa, konsol, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Vitrin ve konsolun ön kısmında bulunan, bütünüyle ahşaptan el işçiliği ile hazırlanan oyma motifleri altın varaklarla daha göz alıcı bir hale getirilmiştir. Masa ayaklarındaki ve sandalye üstlerindeki oymaların altın varaklarla buluşması sonucu, Marbella İzmir klasik yemek odası takımı evinize bir ”Saray” görünümü kazandıracaktır.

классический столовая - роскошная мебель для столовой - MARBELLA 2 - Luxury Classic Dining Room sets - Vip Furniture  вип мебель - классический столовая - роскошная мебель для столовой - MARBELLA 4 - Luxury classic dining room sets - Vip furniture  вип мебель - классический столовая - роскошная мебель для столовой - MARBELLA 3 - Luxury Classic Dining Room sets - Vip furniture  Luxury Classic Dining Room sets - Vip Furniture - классический столовая - MARBELLA 1

12- NORA Klasik Yemek Odası – İzmir Yemek Odası Takımları – Lüks Yemek Odaları 

Vip Furniture - Luxury Dining Room Furniture - Classic Dining Room Sets - Nora - Bronze (4)Klasik yemek odası takımlarının tüm vasıflarını üzerinde taşıyan Nora klasik İzmir yemek odası, sıra dışı rengi, mükemmel derecede güzel olağan üstü ahşap oyma desenleri ve sandalyelerin ergonomik yapısı ile öne çıkan, sezonun gözde ”Klasik İzmir Yemek Odası Takımlarının” başında gelmektedir. Bütünüyle ahşaptan , el işçiliği ile, dantel gibi özenerek ahşap oyma sanatının gurur abidelerinden birisidir. Bu takımımızda çift taraflı oyma yapılmış; Vitrin, konsol aynası ve sandalye tepelerindeki çift taraflı oymalar ile masa yanlarındaki oymaların ahengi, Nora klasik İzmir yemek odası takımına farklı bir stil kazandırmıştır. Bronz ve bakır seçenekleri ile üretilen takımımız, istek halinde farklı renk seçenekleri ile de üretilebilmektedir. Resimde göreceğiniz üzere, beyaz lake üzerindeki farklı oyma desenleri ile de muhteşem bir estetik uyum yakalamak da mümkündür. Nora klasik İzmir yemek odası takımımız, masa, sekiz adet sandalye, vitrin, konsol ve aynadan oluşmaktadır.

Lüks Yemek Odası Modelleri - Nora (3) Bronz Klasik Yemek Odası Takımları  Klasik YEMEK ODASI Takımları Fiyatları - Nora 1 - Vip Mobilya - Luks Klasik Yemek Odası Modelleri  Vip Furniture - Luxury Dining Room Furniture - Classic Dining Room Sets - Nora - Bronze (4)  Lüks Yemek Odası Modelleri - Nora (3) Beyaz Klasik Yemek Odası Takımları

13- YASEMİN  Klasik Yemek Odası – Yemek Odası Takımları – Lüks Yemek Odaları 

Asortie Mobilya Klasik İzmir Yemek Odası Takımlarımız içerisinde, muhteşem ihtişamlı  görünüşü ve estetik zarif oyma desenleri ile Yasemin Klasik İzmir Yemek Odası Takımı en çok ilgi gören Yemek odası takımlarımızın başında gelmektedir. Ergonomik tasarımları ile konforlu bir oturum sağlayan sandalyelerimizin iki tanesi kollu, altı tanesi kolsuz olarak tasarlanmıştır. El işçiliği pentür çizimleri ”Göz kamaştırıcı” güzelliktedir. Antik krem lake üzerine ”Altın varak’‘ işlemeleri , yemek odasına ihtişam katmaktadır. Konsolun ön kısmındaki ahşap oyma, vitrinin ön kısmındaki ahşap oyma motifleri, vitrin ve aynanın üst kısmındaki estetik uyumlu motifler, Yasemin klasik İzmir yemek odasını muhteşem güzelliğe taşımaktadır. Yasemin Klasik İzmir Yemek odası takımında masa, konsol, ayna, vitrin ve sekiz adet klasik sandalye bulunmaktadır. Kişiye özel istenilen ölçülerde üretilebilir. Kendi koleksiyon gurubundan Yasemin İzmir Koltuk Takımları ile kombin edilebilir.

Vip furniture - luxury dining room furniture - classic dining room sets - Yasemin Gold (1)  классический столовая - классические наборы столовой , роскошная мебель для столовой - Yasemin Gold (2)  Klasik lüks Yemek Odası takımları - Altın Varaklı Yemek Odası Takımları - Oymalı Yemek Odası Klasik Modelleri - Fiyatları - Yasemin (4)  Altın Varaklı Yemek Odası - Oymalı Klasik Yemek odası Takımları - Yasemin (3)  Vip furniture - luxury dining room furniture - classic dining room sets - Yasemin Gold (1)

>>  İzmir KLASİK KOLTUK TAKIMLARI İçin Tıklayınız  <<


ASORTİE MOBİLYA İLETİŞİM

İstanbul Showroom
Adres : Masko Mobilya Kenti 4-B Blok No:11-13 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 675 0 446
Email : info@asortie.com
Dubai Showroom
Adres : Dubai, Al Manara, Al Wasl Street No: 1037 PO Box: 113663
Phone : +971 4 3216208
E-mail : dubai@asortie.com
Sırbistan Showroom
Adres : Ilije Birčanina 34, 21000 Novi Sad, Srbija
Mob : +381-63-550-111
E-mail : info@asortie.rs
Ukrayna Showroom
Adres : Ул. Толбухина 135/2 “Мегадом” 2 этаж ОДЕСА.
Phone : +380 (93) 444 48 88
E-mail : info@marjinal.com.ua

 

 

 

 

 

Asortie- Klasik Yemek Odası Takımlari - Logo - Classic dining room - sets - luxury furniture


 

Asortie Dünyasına Hoş Geldiniz.

Mobilya ve dekorasyon adına, kendinizi mutlu hissedeceğiniz olağanüstü tasarımlara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Türkçe Katalog İçin Tıklayınız.

Click here for English Catalogue.

Нажмите здесь для русского каталог.

أنقر هنا للكتالوج العربية.


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI 


>>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

>> ANA SAYFA <<

Bunu Sosyal Medyada Paylaş: