Asortie – KLASİK KOLTUK TAKIMLARI – İZMİR – Klasik Salon Takımları – Lüks Koltuk Takımları – Lüks Mobilya- Classic Sofa Sets – Классический диван и кресла – Karabağlar – İzmir – TURKEY

ASORTİE MOBİLYA – İZMİR KLASİK KOLTUK TAKIMLARI 

İZMİR AVANGART SALON KOLTUK TAKIMLARI

2017 yılı yeni sezon için tasarladığımız İzmir klasik salon koltuk takımlarında kalite ve konfor uyumlu şekilde kombin edildi. İzmir’de Klasik Koltuk Takımları ve İzmir Karabağlar’da Klasik Koltuk Takımları, Salon Oturma Gurupları, Avangard Koltuk Takımları ve lüks mobilya imal eden bir çok iyi mobilya firması bulunmaktadır. Klasik tarzda koltuk takımları genellikle sadeliği ve gösterişi bir arada tutan takımlardır. Asortie Lüks koltuk takımları, lüks mobilya, klasik koltuk takımları, klasik salon takımlarının tamamında birinci sınıf rahat süngerler ve yıllara meydan okuyacak dayanıklılığa sahip kumaşlar kullanıldı. Hem göze hem de beden rahatlığına hitap eden klasik koltuk takımlarında yine sezonun trend renkleri kullanıldı. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Asortie klasik koltuk takımları kullanıcının istediği renk ve özelliklerde kişiselleştirilebilmesi nedeni ile de tercih ediliyor. Asortie klasik koltuk takımları ile yaşam mekanınızda kendi stilinizi yansıtacaksınız.

İzmir Avangart Koltuk Takımları - İzmir Avangart Salon Koltuk Modelleri Fiyatları - İzmir  Klasik mobilyanın vazgeçilmeyen rengi olan altın varak ve gümüş varak işlemeler bu sezon çok fazla tercih ediliyor. İhtişam ve zarafetin en iyi temsilcisi varak işlemeleri oymalar Asortie klasik koltuk takımlarında her zaman olduğu gibi bu sezon da fazlaca kullanıldı. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Asortie klasik koltuk takımları, uzun bir el emeği ve titiz bir çalışmanın sonucu olarak sizlere sunuluyor.

Asortie Mobilyanın yeni sezon klasik koltuk takımları yine iki kanepe ve iki berjer ile kombin edildi. Her koltuk takımına özel sehpa takımı da tasarlandı. Koltuk takımları yaşam alanının ölçüsüne göre farklı ölçü seçenekleri ile mekana özel olarak da üretilebiliyor.


İLETİŞİM

Mağaza Tel: +90 212 675 0 446 — Fax: +90 212 675 0 449

Adres: Masko Mobilya Kenti 4-B Blok No:11-13,  Başakşehir – İstanbul

Email: info@asortie.com 

Not 1 : Fiyat bilgisi almak için ”E posta yoluyla” iletişim kurmanız rica olunur.


Klasik Mobilya ve Kadınlar

Günümüzde en çok tercih edilen dekorasyon stili olan klasik mobilya, pahalı olmasına rağmen oldukça modern ve dayanıklı olduğu için ilk tercih edilenler arasındadır. Kaliteli kumaşlar, başarılı el işçiliği ve uzun yıllar dayanıklı olması nedeniyle klasik mobilyalar her zaman ilgi çekmiştir. İnsanlar hayatları boyunca evlerine çok sık mobilya almazlar çünkü mobilya sürekli değişimi yapılabilecek bir şey değildir zira bu çok pahalı bir iştir. Bu yüzden insanlar mobilya alırken çok dikkat etmeli ve acele karar vermemelidirler. Kadınlar zaten bir şey alırken bir kaç yere bakmayı severler ve fiyat onlar için çok mühimdir tabi ki bir de zevkleri. Çoğu kadını mobilya konusunda ortak noktada birleştiren ise klasik mobilyadır.

Gösteriş ve şatafatla anılan klasik mobilya, aslında oldukça kullanışlı ve her dönemde moda olan bir dekorasyon stilidir. Gelir düzeyi yüksek olan ve büyük evlerde yaşayan kesime hitap eden bu mobilyaların bir kısmı tamamen el emeği olup özel sipariş üzerine de yapılabilmektedir. Türkiye’de klasik mobilyanın hitap ettiği kesim kaliteyi seven üst gelir grubudur. Bu da nüfusun %10 luk kesiminden daha azı demektir. Klasik Mobilya Sektörde yer alan firmalar ağırlıklı olarak İzmir, İstanbul ve Ankara’da faaliyet göstermektedir. Dünya piyasalarında Klasik mobilya alanında Türkiye, İtalya, Polonya ve İspanya menşeli firmalar arasında büyük bir rekabet gözlenmektedir.

İzmir Klasik Koltuk Takımları - İzmir Klasik Salon Oturma Gurubu Modelleri Fiyatları - İzmir  Herkesin kendine göre bir beğenisi vardır ve bu doğrultuda evini dekore eder. Klasik stili tercih edenler, her zaman avantajlıdır. Çünkü aradan 20 yıl bile geçse, klasik mobilya zenginliği ve modası hala popülerdir. Saraylarda kullanılan ve zenginliğin simgesi olan klasik mobilyalar, özellikle koyu renklerin hakimiyetindedir. Son dönemde biraz Avangart hale sokulmuş olan modern versiyonlarda, krem ve beyaz renklerin kullanıldığı klasik salon koltuk takımları, klasik sevenlerin vazgeçemediği mobilyalar arasındadır.

>>  İzmir KLASİK YEMEK ODASI Takımları İçin Tıklayınız  <<

İzmir Karabağlar’da ve İzmir’de klasik koltuk takımları ve Lüks Oyma Klasik Salon takımları imalat yapan firmalar genellikle İzmir Karabağlar’da bulunmakla beraber, İzmir Kısıkköy Mobilyacılar Sitesinde de; Klasik Koltuk Takımları, salon oturma gurupları, avangard koltuk takımları ve lüks mobilya imal eden, Klasik Mobilya ve Avangard oturma gurupları üzerine uzmanlaşmış bir çok iyi mobilya firması bulunmaktadır.

2016 yılı için klasik mobilyada patlama yaşanan bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Osmanlı motif ve temalarının tercih edildiği klasik mobilya, klasik salon koltuk takımları ve klasik yemek odalarında vazgeçilmez yerini aldı. 2017 yılında klasik mobilyaya olan bu ilginin devam edeceği görülmektedir.

İZMİR KLASİK AVANGART SALON OTURMA GURUPLARI 

1 İhtişam Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Klasik Koltuk Takımları

Bakanların gözlerini alamadığı muhteşem tasarımı ve el emeği nakış nakış işlenen ince motifleri, ressamların çizdiği harika pentür işçiliği, ergonomik yapısı ve mükemmel renk uyumu ile yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonunun en çok konuşulan modeli olan İhtişam tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki berjerden oluşan koltuk takımı modeline isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. Üzeri kırılmaz cam olarak dizayn edilen sehpada isteğe göre cam yerine ahşap da kullanılabilir. İşlemelerinde gerçek altın varakların kullanıldığı klasik koltuk takımı ortopedik yapısı ile kullanıcıya konforlu bir oturum sağlıyor. İhtişam koltuk takımı farklı renk seçenekleri ile de üretilebilir.

Not: Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

2 Antik Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Klasik Koltuk Takımları – Klasik Mobilya

Yeni sezonun en fazla beğeni toplayan modeli Antik klasik koltuk takımı el emeği göz nuru olan ince oyma motifleri ile salonlarınıza antik bir saray havası kazandıracak. Doğal ahşaptan usta ellerin el işçiliği ile nakış nakış işlenen koltuk takımı, diğer klasik koltuk takımlarından farklı ve zengin tasarımı ile ön plana çıkıyor. İlk bakışta göz alıcı cazibesi ile dikkat çeken koltuk takımında gül desenleri ön plana çıkarıldı. Aşkın ve sevginin sembolü gül motifleri ile ön plana çıkarılan salon takımı iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. İsteğe göre sehpa takımı da ilave edilen yeni modelde bir adet orta ve iki adet yan sehpa bulunuyor. Kullanıcıların istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Antik klasik koltuk takımında, birinci sınıf kumaş ve döşeme  malzemeleri kullanılarak konforlu bir oturum da sağlandı. Antik koltuk takımının kendine özgü zigon sehpa takımı da bulunuyor. Antik koltuk takımı genellikle kendi grubu olan Antik Yemek Odası Takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Not 3: Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

3 Kral Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Klasik Koltuk Takımları – Klasik Mobilya

Evinde lüks ve ihtişamın büyüleyici ışıltısını yaşamak isteyenler için özel olarak üretilen Kral klasik koltuk takımı göz alıcı tasarımı ile görenleri şaşırtıyor. Tamamen doğal ahşaptan el oymacılığının zirve noktalarında üretilen koltuk takımı iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre takıma sehpa da ilave edilebiliyor. Kral klasik koltuk takımında hakiki altın varaklar kullanıldı. Şık olduğu kadar ergonomik yapısı ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunan Kral klasik salon takımında birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri ve en kaliteli kumaşlar tercih edildi. Genellikle kendi takımı olan Kral Klasik Yemek Odası Takımı ile birlikte tercih edilen koltuk takımı farklı ölçü ve renk seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor.

Not 3: Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

4 Karmen Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Avangart Koltuk Takımları

Ahşap oyma sanatının ince işçilikleri ile üretilen Karmen İzmir klasik koltuk takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. İsteğe göre orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebilen model, genellikle kendi takımı olan Karmen Klasik İzmir yemek odası birlikte tercih ediliyor. Şık ve ihtişamlı görünümü ile görenleri kendine hayran bırakan Karmen klasik İzmir koltuk takımı, ergonomik yapısı ile de kullanıcıya ortopedik bir rahatlık sağlıyor. Birinci sınıf döşeme malzemeleri ve kumaşlar ile hazırlanan koltuk takımı istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor.

Not 3: Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

5 Roma Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Avangart Koltuk Takımları

Yeni sezonun en iddialı modellerin biri olan Roma İzmir klasik koltuk takımı, göz alıcı oyma işçiliği ve ihtişamlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen İzmir klasik salon koltuk takımı modeli, 2 adet kanepe ve 2 adet berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. Klasik salon takımının en önemli özelliği ise doğal ahşaptan üretilen motiflerinde gerçek altın varak kullanılmasıdır. Kullanıcının istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebilen Roma klasik İzmir salon takımı bu yılın en fazla tercih edilen modelleri arasındadır.

Not 4: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

6 Nora Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Avangart Koltuk Takımları

Evlerinde saray havası oluşturmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Nora İzmir klasik koltuk takımı modeli farkı renk ve oyma motifleri ile mekana zengin bir ihtişam kazandırıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen salon takımında birinci sınıf ahşap ve döşeme malzemeleri kullanıldı. Yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta üretilen Nora klasik İzmir koltuk takımları, iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre koltuk takımına sehpa da ilave edilebiliyor. Karamel rengin bronz tarzda uygulandığı klasik koltuk takımında sadece Asortie müşterilerine özel harika bir kumaş tercih edildi. Görkemli tasarıma sahip berjerler ile, üst ve altı kısımları komple oymalı olan kanepeleri mükemmel şekilde kombin edildi. Nora klasik İzmir lüks koltuk takımı kullanıcının istediği renk ve ölçü seçeneklerinde kişiye ve mekana özel olarak üretilebiliyor. Yeni sezon için tasarlanan koltuk takımı genellikle kendi koleksiyonu olan Nora Klasik Lüks İzmir Yemek Odası Takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Not 4: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

7 Yasemin Klasik Koltuk Takımı – İzmir’de Avangart Koltuk Takımları

Yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonunun en fazla ilgi gören modellerinden olan Yasemin klasik İzmir lüks salon koltuk takımı ihtişamlı ve zarif tasarımı ile göz kamaştırıyor. İzmir Lüks Koltuk takımı, iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcının tercihine göre sehpa da ilave edilebilen koltuk takımında gerçek altın varak kullanıldı. Ergonomik yapıları ile kullanıcıya konforlu bir oturum sağlayan koltuk takımında birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli kumaşlar tercih edildi. Kendi grubundan olan Yasemin Klasik İzmir Yemek Odası Takımı ile birlikte tercih edilen, model istenilen renk ve ölçüde kişiye özel olarak da üretilebilir.

Not 4: Tüm Resimlerin üzerine tıklayarak daha net görebilir ve slayt gibi de bakabilirsiniz.

    

8 Barcelona Klasik Koltuk – İzmir’de Avangart Koltuk Takımları

Barcelona İzmir klasik koltuk takımı, zarif oyma motifleri ve versace deseni ile kibar bir çizgiye sahip. Oyma işçiliği ile döşeme işçiliğinin mükemmel kombinasyonu sonucu ortaya çıkan adeta bir sanat şaheseri niteliğinde. İki kanepe ve iki berjerden oluşan takıma isteğe göre orta sehpa ve yan sehpadan oluşan sehpa takımı da ilave edilebiliyor. Kapitone ve tül döşeme sanatının birlikte kullanıldığı modelde, gövdeye uygulanan altın varak ile kumaşlar üzerindeki altın varak rengi uyum sağlamış. Berjerin sırt kısmı komple kapitone ile döşenmiş. Kanepe ve berjerlerin üzerinde takıma ihtişam katan oyma taçlar konulmuş. Alt bazaya yerleştirilen ve orta sehpa ile aynı olan versace oyma motifi takıma değer katan diğer bir detay. Barcelona İzmir lüks koltuk takımı kullanıcının istediği ölçü ve renkte üretilebiliyor.

    

9 Kapaletti Klasik Koltuk – İzmir’de Avangart Salon Koltuk Takımları

Kapaletti İzmir klasik koltuk koltuk takımı, kendine özgü tasarımı ile adeta göz kamaştırıyor. Farklı berjer ve kanepe kombinasyonu ile klasik koltuk takımları arasında kendine farklı bir tarz oluşturan Kapaletti İzmir klasik salon takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Asortie yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonu için özel olarak farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilen Kapaletti İzmir klasik koltuk takımı modeli, oval hatları ile kullanıcıya standart klasik koltuk takımlarından daha fazla konfor ve rahatlık sağlıyor. İki adet kanepe ve iki adet tekli koltuktan oluşan takım, iki yan ve bir adet de orta sehpa ile kombine edildi. Sehpalar kullanıcının isteğine göre cam veya ahşap tablalı olarak üretilebiliyor. Kapaletti İzmir klasik koltuk takımı genellikle Kapaletti Klasik İzmir Yemek Odası Takımı ile birlikte tercih ediliyor.

    

10 Marbella Klasik Koltuk – İzmir’de Avangart Salon Koltuk Takımları

Marbella İzmir klasik koltuk takımı kendi grubundan olan Marbella Klasik İzmir Yemek Odası Takımı ile kombin edildi. İki kanepe ve iki berjerden oluşan klasik koltuk takımına istenildiğinde sehpa takımı da ilave edilebilir. Tamamen gürgen ağacından el işçiliği ile üretilen Marbella İzmir klasik koltuk takımı istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak da yapılabilir. Kanepe ve berjerler yaşam alanlarında size daha fazla yer sağlayacak şekilde minyon tarzda üretildi. Yıllara meydan okuyacak sağlamlığa sahip olduğu kadar, birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri ile aynı zamanda yüksek konfor sağlıyor. Marbella İzmir klasik koltuk takımını set olarak alabildiğiniz gibi istediğiniz parçasını tek tek de alabilirsiniz.

    

>>  İzmir KLASİK YEMEK ODASI Takımları İçin Tıklayınız  <<


Asortie Dünyasına Hoş Geldiniz.

Mobilya ve dekorasyon adına, kendinizi mutlu hissedeceğiniz olağanüstü tasarımlara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Türkçe Katalog İçin Tıklayınız.

Click here for English Catalogue.

Нажмите здесь для русского каталог.

أنقر هنا للكتالوج العربية.


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI 


>>  İNDEKS | Ucuz İzmir  <<

>>> ANA SAYFA <<<

Bunu Sosyal Medyada Paylaş: