YELİZ MOBİLYA – Buca Mobilya Mağazası – İZMİR – Ucuz Mobilya – Yatak Odaları – Yemek Odaları – Koltuk Takımları – Karabağlar – Buca – İZMİR

BUCA MOBİLYA MAĞAZASI

BUCA EN KALİTELİ EN UCUZ MOBİLYA MAĞAZASI

YELİZ MOBİLYA  28 senedir Buca Şirinyer Karabağlar İzmir’de Mobilya imalat ve Satışı olarak hizmet vermektedir. Buca İzmir’de Mobilya Mağazası, ve İzmir Buca’da mobilya mağazası, Buca ucuz mobilya mağazası, Buca’da ucuz koltuk takımları, Buca’da köşe koltuk takımları, Buca’da ucuz yatak odası takımları, ucuz baza, ucuz yatak, ucuz dolap, ucuz masa sandalye, ucuz mutfak masası, yemek odası takımları, mobilya aksesuar dendiği zaman YELİZ MOBİLYA parmakla gösterilir. 1999 yılından itibaren 1.000 m2 si imalat ve 1.000 m2 Mobilya Satış Mağazası olarak hali hazırda bulunduğu mevkidedir. Günümüz trendlerini yakından takip ederek imalatını sürdüren YELİZ MOBİLYA Şirinyer Buca İzmir’de Yatak Odası takımları, Yemek Odası takımları, Köşe Koltuk Takımları, Koltuk takımları, Mutfak köşe oturma gurupları, ucuz masa sandalye, ucuz mutfak masası, ucuz komidin, ucuz dolap, Portmanto, Yaşam üniteleri, Tv üniteleri imalatlarını Buca İzmir’de bulunan kendi imalathanesinde yaparak tüketici ile buluşturmaktadır.

% 100 Müşteri Memnuniyeti Temel ilkemizdir.


İLETİŞİM:

Mağaza Tel: +90 232 264 86 68 – 232 254 37 28  

Firma Yetkilisi: Mehmet Bey

Adres: 703 Sk. No:24 Akıncılar – Buca (İNKILAP METRO istasyonuna 50 mt.)


      

Satışını yaptığımız ürünler vasıtası ile kurmuş olduğumuz dostlukların, YILLAR BOYU sürebilmesi için bizler elimizden gelen ve üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine getirmeye çalışmaktayız.

  

  

Ulaşım açısından çok avantajlı bir konumdayız. İnkılap Metro İstasyonuna sadece 50 metre mesafedeyiz. Yatak Odası, Yemek Odası, Maksi Koltuk Takımları, Oturma odası Koltuk takımları, Mutfak köşe oturma gurupları, Portmanto, Yaşam üniteleri, Tv ünitelerinde ürünlerimizi ve çeşitlerimizi görmeden ve Fiyatlarımızı Öğrenmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

  

  


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE AHŞAP SANDALYE ve MASA İMALATÇILARI

> KÖŞECİ – Sandalye İmalatçısı , > Eminiş – Sandalye İmalatçısı , > ÇAMSU – Sandalye İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE KOLTUK  DÖŞEMEDÖŞEMELİK KUMAŞ 

Kumaşçızade DÖŞEMELİK KUMAŞ , > Anıl KOLTUK DÖŞEME , > Ramay KOLTUK DÖŞEME 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE YATAK İMALATÇILARI

> Dhn YATAK ve BAZA , > Lateks YATAK , > Bien Life YATAK ve BAZA


>>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

>> ANA SAYFA <<