İZMİR-TEKNOSA-MAĞAZALARI-ŞUBELERİ-Adresleri-Telefonları-Kampanyaları-Müşteri Hizmetleri-İndirimleri-İnsan Kaynakları- İZMİR

 Not: İzmir Teknosa Mağazaları – İzmir Teknosa Şubeleri telefonları ve adresleri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.   İzmir’de bulunan bütün Teknosa Mağazaları ve İzmir Teknosa Şubeleri telefon ve adresleri mevcuttur.

İzmir TEKNOSA MAĞAZALARI Telefonları Adresleri - İzmir TEKNOSA ŞUBELERİ Adresleri Telefonları - İZMİR

Misyon

“Herkes için teknoloji” felsefesini benimseyen Teknosa, yaygın mağaza ağı ile elektronikten iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır.

Şirkete Genel Bakış

TEKNOSA Türkiye’nin 77 ilinde 300’e yakın mağazası ile hizmet vermektedir. Teknosa, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır.

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa, uluslararası markaların da aralarında bulunduğu binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. “Herkes için teknoloji” felsefesini benimseyen Teknosa, yaygın mağaza ağı ile elektronikten iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır.

Açıklama
Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., 2000 yılında teknoloji perakendeciliği sektöründe; elektronik, bilişim, iletişim, kişisel bakım ve optik alanlarında satış ve pazarlama platformu oluşturmak üzere Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Teknosa, konusunda uzman 4000’e yakın çalışanıyla teknoloji alanında en doğru ürünü, en uygun fiyat ve en üstün hizmet kalitesi ile bütünleştirerek tüketicilere sunmayı hedefleyen bir perakende zinciridir. Türkiye’de teknoloji perakendeciliğinde hizmet veren en yaygın mağaza zinciri olan Teknosa, 77 ilde 300’e yakın mağazası ile yaklaşık 170 bin metrekarenin üzerindeki satış alanında hizmet vermektedir. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa mağazalarını, yılda 100 milyon müşteri ziyaret etmektedir. Teknosa, Uluslararası Standardizasyon Örgütü (International Standardization Organization–ISO) tarafından oluşturulan kalite yönetim standardı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO:10002:2004 Müşteri Memnuniyeti- Şikayet Yönetimi Standardı belgesine sahiptir.

Teknosa bugün; geniş ürün çeşitleri ile tüketicilerin aradığı , her türlü teknolojik ürünü rahatlıkla bulabildiği bir adres konumunda bulunuyor. ‘’ Herkes için Teknoloji’’ yaklaşımıyla Türkiye’nin her yanına hizmet sunmayı amaçlayan Teknosa, 2005 yılından beri  internetten satış ( www.teknosa.com) ve telefonla  satış  (444 55 99)  yöntemlerini hayata geçirmiş bulunmaktadır

İZMİR TEKNOSA MAĞAZALARI

Teknoloji her geçen gün çok farklı boyutlar kazanarak insanoğlunun hayatına kolaylıklar getirmeye devam ediyor. Özellikle son derece işlevsel hale gelen ve çeşitlilik kazanan elektronik ürünler ,tasa olarak da göze hitap hale geldi. Teknoloji Firmaları her geçen gün birbirinden işlevsel özellikleri ve tasarımları ile göz dolduran ürünleri piyasaya sürerek, teknolojiyi yakından takip edenlerin gözdesi durumunda bulunmaktadırlar. Dünyanın çeşitli markalarını bünyesinde bulunduran , uygun ve hesaplı FİYAT politikası ile müşterilerinin yüzünü güldüren TEKNOSA Türkiye’nin neredeyse tamamına yakın bir şekilde mağazalarını açarak tüm Türkiye’ye hizmet vermeye, ve teknolojik ürünleri hesaplı ve uygun olarak müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük 3. Şehri olan İzmir şehrinde de TEKNOSA ŞUBELERİ  oldukça rağbet görüyor.

Her geçen İzmir‘deki Teknosa Mağazalarına bir yenisini ekleyerek, Teknosa Mağaza zincirini İzmir’in tamamına yaymış Bulunmaktadır Halihazırda bugün için ; TEKNOSA İZMIR AGORA  MağazalarıTEKNOSA İZMIR AGORA EXTRA Mağazaları -Şubesi , TEKNOSA İZMIR ALSANCAK Mağazaları – Şubesi , TEKNOSA İZMIR BALÇOVA EGE PARK EXTRA Mağazaları – Şubesi , TEKNOSA İZMIR BERGAMA Mağazaları -Şubesi , TEKNOSA  İZMIR BORNOVA PARK OUTLET Mağazaları – Şubesi   TEKNOSA  İZMIR ÇANKAYA Mağazası – Şubesi , TEKNOSA  İZMIR ÇEŞME MARINA Mağazaları -Şubesi , TEKNOSA  İZMIR FORUM BORNOVA Mağazaları -Şubesi  , TEKNOSA İZMIR FORUM BORNOVA EXTRA Mağazası _ Şubesi , TEKNOSA  İZMIR GAZIEMIR OPTIMUM Mağazaları – Şubesi , TEKNOSA İZMIR HATAY Mağazaları Şubesi , TEKNOSA  İZMIR KEMALPAŞA CADDESI Mağazası –  Şubesi, TEKNOSA İZMIR KEMERALTI Mağazaları – Şubesi , TEKNOSA İZMIR MAVIŞEHIR CARREFOURSA EXTRA Mağazaları – Şubesi , TEKNOSA İZMIR MAVIŞEHIR EGE PARK EXTRA Mağazası – Şubesi  , TEKNOSA İZMIR MENEMEN Mağazaları – Şubesi , TEKNOSA İZMIR ÖDEMIŞ MITHATPAŞA CADDESI Mağazaları – Şubesi ,TEKNOSA  İZMIR ŞIRINYER Mağazaları Şubesi , TEKNOSA İZMIR TORBALI KAZIM DIRIK CADDESI  Şubesi ve Mağazalarını sayabiliriz.

Her geçen gün mağaza sayısını arttıran TEKNOSA, gün geçtikçe TEKNOSA İZMİR ŞUBELERİNE yeni ağlar ilave ediyor. Türkiye’nin uzak yakın demeden tüm noktalarında ayni fiyatların olması sebebiyle, çok büyük bir özelliğe sahip olmanın avantajını yaşıyor. Ayrıca bazı günlerde müthiş derecede indirimler yapılarak, tüm tüketicilerin bu ürünlere ulaşması sağlanıyor. Bulundurmuş olduğu ürün çeşitliliği ve ürünlere uzun süreli garantiler vermesi sebebiyle TEKNOSA  sektöründe önemli bir açığı kapatarak, diğer benzer firmalara da örnek olmuştur. Bu anlamda kendini ispatlamış ve tüm ürünlerine garanti vermiş TEKNOSA’dan gönül rahatlığı ile Teknolojik ürünleri alabilirsiniz.Müşteri ilişkilerine de büyük önem veren TEKNOSA ‘ da , her türlü sorununuza kalıcı çözümler üretilmeye çalışılır

Faceebook’ tan  TEKNOSA ya ulaşmak için yukarıdaki Faceebook adresinin yanına veya alt taraftaki mavi  TEKNOSA yazısına tıklayınız.

                              Teknosa  

 MAĞAZALAR    


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ – UCUZ MOBİLYA – BEYAZ EŞYA –ELEKTRONİK  Mağazaları

> BORNOVA Yediemin/ÇİĞLİ , > İZMİR MOBİLYA , > HACIKERİMOĞLU MOBİLYA

> BORNOVA MOBİLYA , > BORNOVA Yediemin/Kemalpaşa , > BORNOVA Yediemin/Altındağ


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE AHŞAP SANDALYE ve MASA İMALATÇILARI

> ÇAMSU – SANDALYE MASA İMALATÇISI , > Eminiş – Sandalye İmalatçısı , > Yeşilöz – Sandalye İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE KOLTUK  DÖŞEMEDÖŞEMELİK KUMAŞ 

Kumaşçızade DÖŞEMELİK KUMAŞ , > Anıl KOLTUK DÖŞEME , > Ramay KOLTUK DÖŞEME 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE YATAK İMALATÇILARI

> Dhn YATAK ve BAZA , > Lateks YATAK , > Bien Life YATAK ve BAZA


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI


>>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

>> ANA SAYFA <<