TURGUTLU KARDEŞLER MOBİLYA – Turgutluda Mobilya Mağazası – Mobilya – KOLTUK TAKIMLARI – Mobilya Mağazaları – TURGUTLU

 

TURGUTLU KARDEŞLER MOBİLYA

KARDEŞLER TURGUTLU MOBİLYA MAĞAZALARI

Turgutlu Mobilya Kardeşler, Turgutlu Mobilya Mağazaları, Mobilyalar, Mobilyacılar, Mobilya Satış, Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımları, Baza, Çekyat, Masa Sandalye ucuz fiyatları için, Turgutlu’da imalatçısından TOPTAN FİYATINA Toptan ve Perakende Mobilya satış yapan, Turgutlu’nun En Ucuz Mobilya Mağazasına uğrayıp, KARDEŞLER MOBİLYA  ”kaliteli ve ucuz” ürünlerimizin fiyatlarını öğrendiğinizde, çok mutlu olacağına eminiz. Mobilya imalatçısı olmamız, Toptan ve Perakende Mobilya ticareti yaptığımız için, ürünlerimizin kalitesi harika, fiyatlarımız en düşük seviyelerdedir. 

Not: Bütün resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilir, slayt gibi de bakabilirsiniz.

  

Hakkında

Turgutlu Kardeşler Mobilya, 20 yıldır Mobilya imalatı ve Toptan Mobilya ticareti yapmaktadır. 2015 yılında Turgutlu‘da Toptan fiyatına Perakende Mobilya mağazalarını açmıştır. Turgutlu’lu hemşerilerimize, uygun fiyatlı, ucuz, indirimli, kaliteli mobilyalarıToptan Fiyatına Perakende” olarak sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

İmalatını yapmış olduğumuz ”Turgutlu Koltuk Takımları”, indirimli ve uygun fiyatlarla, satışa sunulmuş ve halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Turgutlu Mobilya Mağazamızda; koltuk takımlarının yanında, yatak odası takımları, yemek odası takımları, masa sandalye, baza, çekyat & kanepe, mobilya aksesuar, çeşitli sehpa modelleri, banyo ve mutfak dolapları, genç odası takımları, bebek beşikleriniTurgutlu Kardeşler Mobilyamağazamızda, ucuz, uygun, indirimli fiyatlar ile bulabilirsiniz. Bütün koltuk takımları modellerimizde kumaş rengini, mevcut kumaş kartelasından, ek ücret ödemeden kendiniz seçebilirsiniz. Arzu edilmesi halinde özel ölçü imalat da yapabilmekteyiz.

İletişim

Turgutlu Mobilya Firma Yetkilisi: Halil Bey  &  Rıza Bey

Turgutlu Mobilya Cep Tel: +90 549 645 45 00

Turgutlu Mobilya Adres: Subaşı Mahallesi, Kervan Yolu, No: 313,  TURGUTLU

Web Sitesi: http://starrehber.com/kardesler-mobilya-turgutlu.html 

Turgutlu Mobilya Facebook: Turgutlu Kardeşler Mobilya  ( Tıklayınız )

Turgutlu Mobilya E-Posta : turgutlukardeslermobilya@gmail.com


A– Turgutlu En Ucuz ve Kaliteli Köşe Koltuk Takımları, Turgutlu Mobilya

Bütün köşe koltuk takımlarımız, sandıklı, bazalı, yatak olabilmektedir. Bütün Köşe takımlarımızın imalatında sağlam ve dayanıklı ”Gürgen” ağaç kullanılmaktadır. Kumaşları silinebilir, dayanıklı günün trendlerine uygun ithal kumaşlardır. İstenilmesi halinde, kumaş kartelamızdan herhangi bir ek ücrete tabi olmadan, kumaş renklerini belirleyebilirsiniz. Ayrıca, istenilen özel ölçülerde imal edilebilir. Tüm köşe takımlarımız 2 yıl garantilidir.

1. Senta Köşe Koltuk Takımı2. Stil Köşe Koltuk Takımı, Turgutlu Mobilya

  

3. Viena Köşe Koltuk Takımı,  4. Fluence Köşe Koltuk Takımı, Turgutlu Mobilya 

  

B- Turgutlu En Ucuz ve Kaliteli  Koltuk Takımları, Turgutlu Mobilya

5. Şiir Koltuk Takımı ,                 6. Rüya Koltuk Takımı, Turgutlu Mobilya Fiyatları

  

7. Polo Koltuk Takımı,                8. Yağmur Maksi Koltuk Takımı, Turgutlu Mobilya

  

9. Hazal Koltuk Takımı             10. Damla Koltuk Takımı, Turgutlu Mobilya Fiyatları

  

11. Paris Koltuk Takımı            12. Magic Koltuk Takımı, Turgutlu Koltuk Takımı

  

13. Bulut Koltuk Takımı           14. Fluence Koltuk Takımı, Turgutlu Koltuk Takımı

  

15. Elif Koltuk Takımı                16. Seray Koltuk Takımı, Turgutlu Koltuk Takımı

  

17. Nur Maksi Koltuk Takımı  18. Kanepe ve Çekyat  Modellerimiz, Turgutlu Çekyat

  

Turgutlu Mobilya veya mobilya Turgutlu denildiği zaman TURGUTLU Mobilya Mağazaları içerisinde en önce imalatçı Toptan ve Perakende satış yapan Kardeşler Turgutlu Mobilya Mağazası akla gelir. Eğer Turgutlu’da Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımları, indirimli ucuz mobilya fiyatları için  TURGUTLU MOBİLYA FİRMASI arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Turgutlu Koltuk Takımları – Turgutlu En Ucuz Koltuk Takımları Fiyatları

                        

Turgutlu Mobilya, mağazaları, modelleri, fiyatları için en iyi indirimli ALTERNATİF, imalatçısından mobilya almaktır. Turgutlu’da imalatçı KARDEŞLER MOBİLYA MAĞAZALARI olarak, kaliteli mobilyayı, kampanyalı, indirimli ve EN UCUZ olarak sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Almış olduğunuz ürünleri sağlık ve huzur içinde kullanmanızı temenni ederiz. Turgutlu Mobilya fiyatları, Turgutlu Mobilya Mağazaları, Turgutlu Koltuk Takımı, indirimli ucuz mobilya fiyatları, TURGUTLU MOBİLYA FİRMASI KARDEŞLER MOBİLYA.

>>  İNDEKS | Ucuz İZMİR  <<

>> ANA SAYFA <<