KALAYLI – İzmirde DÖŞEMELİK DERİ – DÖŞEMELİK KUMAŞ -Toptan-Ucuz-Spot- İZMİR


KALAYLI İzmir DÖŞEMELİK DERİ ve DÖŞEMELİK KUMAŞ 2012 yılından bu yana , yaşam alanlarında kullanılan mobilya üreticilerine Döşemelik Suni Deri ve Döşemelik Kumaş ta TOPTAN olarak hizmet vermektedir. Güçlü sermayesi sayesinde ; Fabrika ve üreticilerden direkt olarak yüklü miktarda ve yüksek metrajlarda alım yaparak, düşük kar oranları ile Mobilya ve Çanta üreticilerine Toptan olarak ucuz fiyatlarla sunmaktadır.

Firmamızın Misyonu ; Mobilya Üreticileri dünyasındaki son trendleri takip ederek, ihtiyaç duyulan döşemelik deri, döşemelik suni deri, döşemelik kumaş ta tüm çözümleri kapsayıcı bir anlayışla hayata geçirmek ve yaşam alanlarınıza değer katmaktır.

Firmamızın Vizyonu ; tarihi esintilerden modern çizgilere uzanan bir perspektif ile yaşam alanlarına estetik ve kalite dokunuşlarında Mobilya ve Çanta üreticilerine ihtiyaç duydukları tüm döşemelik deri, döşemelik suni deri, çantalık suni deri,  döşemelik kumaş seçeneklerinde geniş seçenekler sunarak, Firmamızı Tüm Ege Bölgesinde daha aktif ve bilinen bir yere getirmektir.


İLETİŞİM:

Firma Yetkilisi: Bekir KALAYLIMobil Tel:+90 532 358 26 43

Adres: 661 Sk. No: 71 / B Seyhan Mah. Buca Karabağlar / İzmir


İzmir‘de Mobilya Üreticilerine Toptan olarak ; Döşemelik Deri ve Döşemelik kumaş sektöründe en çok çeşidi bünyesinde bulunduran firmamız KALAYLI İzmir DÖŞEMELİK DERİ ve DÖŞEMELİK KUMAŞ hızla artarak büyüyen iş hacmini ; Toptan , Ucuz , Kaliteli ve son trendlerdeki ürün çeşitlerini bulundurma ilkesinden dolayıdır. İzmirde döşemelik deri kumaş ve döşemelik kumaşta mobilya üretici firmalarının istekleri ve üretimleri doğrultusunda Fabrikalardan özel model seçenekleri ile üretimde yaptırabilmekteyiz. Satışlarımızı Döşemelik deri kumaş ve döşemelik kumaşta toptan olarak yapmaktayız.  Döşemelik deri kumaş ve döşemelik kumaşta tüm ürünlerimiz piyasanın çok altında fiyatlarla ucuz ve toptan olarak yapılmaktadır. Fabrika fiyatları seviyesinde satışını gerçekleştirdiğimiz Döşemelik deri kumaş ve döşemelik kumaşı toptan olarak ve yüklü miktarlarda üretici firmalara verdiğimiz için çok düşük kar marjları ile büyük metrajlı çalışmaktayız.

Toptan olarak İzmir‘de; Döşemelik Deri veya Döşemelik kumaş dendiği zaman KALAYLI İzmir DÖŞEMELİK DERİ ve DÖŞEMELİK KUMAŞ akla gelen ilk firmalardan olmaktan mutluluk duymaktadır. Çok düşük kar marjları ile Fabrika Fiyatlarına yakın fiyatlarla , Baza, çekyat , koltuk , kanepe , oturma gurubu , sehpa , masa ve sandalye üretici ve imalatçılarına geniş ürün yelpazesi Döşemelik Deri, Döşemelik Suni Deri, Çantalık suni deri, ve Döşemelik Kumaşta  ucuz fiyatlar ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Döşemelik Deri ve Döşemelik Kumaş için ; renk, model ve son trendleri takip açısından firmamızdan KARTELA isteyiniz. Firmamıza yukarıdaki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

NOT: TÜM RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP SLAYT GİBİ DE  BAKABİLİRSİNİZ.

      

NOT: RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP SLAYT GİBİ DE  BAKABİLİRSİNİZ.

KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-3  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-5  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-6  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-8  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-7  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-11  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-12  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-13  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-15

  

NOT: TÜM RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP SLAYT GİBİ DE  BAKABİLİRSİNİZ 

KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-17  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-18  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-19  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-21  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-22  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-23  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-25  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-27  KALAYLI DÖŞEMELİK DERİ-30

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE AHŞAP SANDALYE ve MASA İMALATÇILARI

> ÇAMSU – SANDALYE MASA İMALATÇISI , > Eminiş – Sandalye İmalatçısı , > Yeşilöz – Sandalye İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE KOLTUK  DÖŞEMEDÖŞEMELİK KUMAŞ 

Kumaşçızade DÖŞEMELİK KUMAŞ , > Anıl KOLTUK DÖŞEME , > Ramay KOLTUK DÖŞEME 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE YATAK İMALATÇILARI

> Dhn YATAK ve BAZA , > Lateks YATAK , > Bien Life YATAK ve BAZA


>>  İNDEKS | Ucuz İzmir  <<

>>> ANA SAYFA <<<