GÖKNAR MOBİLYA-Toptan-Ucuz-Kaliteli-Sağlam-Spot-Lüks-Ahşap-Mutfak-Köşe-Gurubu-Takımları-İmalatçısı-İZMİR

MUTFAK KÖŞE – YATAK ODASI – YEMEK ODASI Takımları İmalatı

GÖKNAR MOBİLYA ;  İzmir’de sağlamlık,konfor ,kalite ilkelerini ön planda tutarak ve bu ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ; MUTFAK KÖŞE TAKIMLARI , YATAK ODASI TAKIMLARI ,YEMEK ODASI TAKIMLARI ve YAŞAM ÜNİTELERİ imalatı ile hizmet vermektedir.

25 yıldır Mobilya İmalat Sektöründe olan MİTHAT GÖKNAR tarafından 5 yıl önce 250 m2 imalathanede başlayan GÖKNAR MOBİLYA imalatının yolculuğu, Kaliteli, Sağlam , Modern ve Estetik ürünlerin imalatı ile bugün 1.000 m2 de çeşitlenerek, kendi model ve tasarımlarının geliştirildiği bir marka haline dönüşmüştür. Kaliteli, Modern, Sağlam ve Estetik Mutfak Takımları denildiğinde ; EGE Bölgesinde sayılı firmalar arasına girmekten onur duymaktadır. Mutfak Köşe Takımları imalatında 1.sınıf Gürgen kullanılmakta, evladiyelik ürünler imal etmenin haklı gurunu taşımaktayız. Kendi tasarımı ve Model seçenekleri ile bugün Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girme konusunda iddialı olmanın yanısıra, yakın bir gelecekte yurt dışında da ismini duyurma  azmindedir.

GÖKNAR MOBİLYA ; Modern , Dinamik , Estetik ve Yenilikçi anlayışı ile üretmiş olduğu YATAK ODASI , ve YEMEK ODASI TAKIMLARINDA çağımız  trendlerini yakından takip etmektedir. Ürünlerine 1 yıl firma garantisi veren GÖKNAR MOBİLYA, sağlamlık , konfor ve kalite ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

10-Göknar Mobilya -DİEGO YATAK ODASI 11-Göknar Mobilya -DİEGO YEMEK ODASI 12-Göknar Mobilya -ELHAMRA YATAK ODASI 2014 Dijital Kataloğumuzu  sitemizden inceleyebilir, yukarıdaki  Sayfa linkimize tıklayarak Facebooktan güncel olarak takip edebilir, Mağazamız veya Bayilerimizden bakabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ – KALİTELİ MUTFAK KÖŞE TAKIMI  İMALATÇISI

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE AHŞAP SANDALYE ve MASA İMALATÇILARI

> ÇAMSU – SANDALYE MASA İMALATÇISI , > Eminiş – Sandalye İmalatçısı , > Yeşilöz – Sandalye İmalatçısı 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE KOLTUK  DÖŞEMEDÖŞEMELİK KUMAŞ 

Kumaşçızade DÖŞEMELİK KUMAŞ , > Anıl KOLTUK DÖŞEME , > Ramay KOLTUK DÖŞEME 


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE YATAK İMALATÇILARI

> Dhn YATAK ve BAZA , > Lateks YATAK , > Bien Life YATAK ve BAZA


SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİZMİR’DE MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI İmalatçıları

> KOLTUK TAKIMLARI – ŞAMLI MOBİLYA << Tıklayınız

> BEYMOB KOLTUK , > LA SERA KOLTUK , > MENALİZZA KOLTUK

> ARM ARZUM MOBİLYA , > ŞAMLI MOBİLYA , > GÜLEN – AHŞAP BEŞİK İMALATÇISI


>>  İNDEKS | Ucuz İzmir  <<

>>> ANA SAYFA <<<